Wymiana szybki Samsung M

Wymiana szybki Samsung M – zrób to u nas!

Stłuczenie szybki w smartfonie to bardzo popularny problem dotykający wielu osób. Zasadniczo wymiana takiego elementu jak szybka nie jest problematyczną operacja. Wymieniając szybkę należy pamiętać o takich rzeczach jak odpowiednie środowisko pracy. Wiele serwisów nie stosuje podstawowych zasad pracy z elektroniką w efekcie czego po wymianie szybka bardzo szybko ulega zakurzeniu od wewnętrznej strony. Aby uniknąć tego typu sytuacji należy przy wymianie szybki zaufać profesjonalnemu serwisowi takiemu jak my. Specjalizujemy się w serwisie telefonów, wymianie wyświetlaczy a także baterii, naszym przedmiotem zainteresowania są telefony Samsung, Apple, Xiaomi.

Ile kosztuje wymiana szybki?

Koszty uzależnione są od wielu czynników w których skład wchodzą marka telefonu, jego model oraz dostępność części. Zbitą szybkę bardzo szybko mamy możliwość wymienić w trakcie jednej wizyty w naszym serwisie na terenie Krakowa, Warszawy, czy też Gdańska.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Samsung M

  Jakie usługi świadczymy – sprawdź już dziś!

  Świadczymy naprawy z zakresu jedynie 3 marek telefonów, czyli Samsung, Apple, Xiaomi. Właśnie dlatego że obsługujemy tylko kilka marek znamy się na urządzeniach które przyjmujemy i jesteśmy w stanie wykonać usługę profesjonalnie. Świadczymy usługi takie jak wymiana wyświetlacza, wymiana baterii, wymiana szybki.  Kosz wymiany wyświetlacza jest różny dla różnych modeli i marek a uzależniony jest również od półki cenowej telefonu jaki przynosimy. Wyświetlacz to bardzo wrażliwy komponent telefonu komórkowego dlatego też bardzo często za wymianą szybki pociąga się również wymiana ekranu. Naprawy szybki w Samsung M które są świadczone w serwisie o ile dostęp do części jest w serwisie możemy wykonać w ciągu zaledwie 60 minut.

  Nie masz czasu na udanie się do punktu? To żaden problem!

  Rozumiemy że naszymi usługami mogą być zainteresowani klienci z większej części Polski. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku dajemy możliwość wysłania nam telefonu do naprawy, którym zajmiemy się niezwłocznie po jego otrzymaniu. Przesyłkę można zamówić zaraz na naszej stronie internetowej gdzie są wszystkie informacje o kosztach, oraz terminie realizacji naprawy. Możliwa naprawa niedziałającego dotyku będzie w przypadku obsługi przez nasz serwis danego modelu telefonu.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung M

  Wymiana ekranu jest bardziej skomplikowaną czynnością niż wymiana samej szybki co za tym idzie zajmuje odpowiednio więcej czasu. Zgłaszając się do naszego serwisu musimy pamiętać o tym aby zapewnić serwisantowi stosownie dużo czasu na wymianę. Bardzo często przy wymianie wyświetlacza będzie konieczność zamówienia. Wyświetlacz zamówiony w momencie złożenia naszego telefonu do serwisanta powinien przyjść w ciągu kilku dni roboczych, po czym serwisant zajmie się naprawą.

  Wymiana ekranu a przykładowe koszty

  Cena uzależniona jest w dużej mierze od marki i modelu smartfona który składamy do serwisu. Naprawa szybki w IPhone 13 Pro Max to koszt nawet do 1199 zł w co uwzględniany jest koszt szybki, oraz profesjonalna usługa wymiany szybki. Koszt wymiany szybki w przypadku Samsunga Galaxy m51 to koszt jedynie 419 zł. Ceny uwarunkowane są cenami części zamiennych samych telefonów jak i wartością telefonów na rynku. Uszkodzenia jakie zostały spowodowane przez upadek telefonu nie musiały dotyczyć jedynie szybki a mogły przełożyć się na ekran. Skutkiem uszkodzenia ekranu mogą być martwe piksele, zanik dotyku, lub słaby dotyk. Zignorowanie dodatkowych symptomów może skutkować uszkodzeniem tych elementów w niedalekiej przyszłości i koniecznością ponownej wymiany.

  Koszt wymiany wyświetlacza w niektórych przypadkach może być nieznany z góry ze względu na różną cenę tego typu podzespołów na rynku. Jeżeli na stronie nie widnieje cena danej usługi najlepiej zadzwonić do interesującego nas punktu i dopytać o dostępność takiej usługi i cenę. Przy potwierdzeniu możliwości realizacji dobrze jest zarezerwować wizytę w serwisie który wcześniej dokona zamówienia i będzie mógł od ręki przejść do naprawy.