Wymiana baterii Xiaomi Redmi

Naprawa Telefonów Wymiana baterii Xiaomi Redmi

Wymiana baterii xiaomi redmi

Awaria baterii w urządzeniu Xiaomi Redmi to zupełnie normalna sytuacja, która przydarzy się prędzej czy później każdemu jego właścicielowi. Objawia się między innymi szysbszym rozładowywaniem telefonu, jego przegrzewaniem, czy też resetowaniem się urządzenia.

Co zrobić w takiej sytuacji? Z naszego doświadczenia wynika, że praktycznie zawsze konieczna jest wymiana baterii xiaomi redmi.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung ?

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Kompleksowa wymiana baterii w telefonie xiaomi

  Jeśli Ty również zacząłeś dostrzegać, że z Twoim urządzeniem dzieje się coś niedobrego, a powyżej wymienione objawy pojawiają się coraz częściej – jest to znak, że w przypadku Twojego urządzenia xiaomi wymiana baterii jest już nieuchronna. Sytuacja będzie się z czasem bowiem tylko pogarszać. Na szczęście usługę tę wykonujemy w profesjonalny i szybki sposób w w salonach serwisowych Pan Szybka.

  To zupełnie normalne, że akumulator Twojego urządzenia z czasem traci siłę, a pojemność baterii zdaje się słabnąć z każdym tygodniem. Jedynym sposobem na poprawienie sytuacji jest jednak wymiana baterii Xiaomi Redmi.

  Na szczęście nie jest to sytuacja wymagająca rozstania ze smartfonem na długi czas, a w naszym serwisie służymy Ci oferując oryginalne, licencjonowane części. Wybierając nasze usługi masz więc pewność, że po montażu bateria Xiaomi działała będzie poprawnie przez bardzo długi czas.

  Jeśli podejrzewasz, że bateria Twojego smartfona Xiaomi Redmi Note 9, czy też 8 się wyczerpuje, skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku.

  Samodzielna wymiana baterii – dlaczego jest odradzana?

  Wymianę baterii w smartfonach Xiaomi powinien przeprowadziś doświadczony specjalista. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że w przypadku nowoczesnych smartfonów wymiana baterii nie jest tak prosta, jak w dawnych, klasycznych urządzeniach, a nieprawidłowa naprawa może doprowadzić do jeszcze większej awarii. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku niejednego telefonu Xiaomi.

  Co więcej, wymiana baterii xiaomi redmi (jak i większości innych urządzeń) na własną rękę, lub przez nieautoryzowany warsztat, może zakończyć się utratą gwarancji. Lepiej więc nie ryzykować i wymianę baterii zlecić profesjonalistom.

  Koszt wymiany baterii nie jest bowiem wysoki w porównaniu z ceną, z jaką musiałbyś liczyć się w przypadku konieczności usunięcia usterek spowodowanych nieskuteczną naprawą na własną rękę.

  Ile kosztuje wymiana akumulatora w telefonie xiaomi?

  To, ile kosztować będzie Cię wymiana baterii Xiaomi Redmi zależy między innymi od tego, jakie urządzenie posiadasz. Szczegóły ceny takiej usługi możesz sprawdzić korzystając z naszego serwisu internetowego.

  Po prostu kliknij w miniaturkę posiadanego przez Ciebie urządzenia. Dowiesz się, ile wynosi wstępny koszt takiej usługi, a także jak długo standardowo trwa wymiana baterii w Twoim urządzeniu.

  Na szczęście wymiana baterii Xiaomi Redmi Note zrealizowana może zostać nawet w 60 minut. Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych, lub skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

  W przypadku wielu urządzeń, w tym również telefonów Xiaomi wymiana baterii możliwa jest także na odległość – przekaż nam odpowiednio zabezpieczone urządzenie pocztą, a my zajmiemy się resztą.

  Wymiana baterii w Twoim smartfonie Xiaomi Mi poprawi komfort korzystania z urządzenia i przyniesie Ci zdecydowaną ulgę. Pamiętaj, że jedyną prawdziwą alternatywą dla takiej usługi jest wymiana urządzenia – czyli opcja o wiele droższa. Skontaktuj się z naszym serwisem, a czym prędzej przejdziemy do neutralizacji usterki!

  Co, jeśli wykryte zostaną dodatkowe uszkodzenia?

  Pamiętaj, że naszym podstawowym zadaniem jest wymiana baterii Xiaomi. Jeśli w naszym serwisie zauważymy, że Twojemu urządzeniu dolega coś jeszcze (np. posiada uszkodzony wyświetlacz), skontaktujemy się z Toba i opiszemy problem. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na wykonanie dodatkowych napraw. Jeśli zdecydujesz, że aktualnie potrzebna Ci jest tylko i wyłącznie wymiana baterii Xiaomi , nie doliczymy jakichkolwiek dodatkowych kosztów za wykonaną usługę.

  Najnowsze wpisy.

  Najnowsze informacje z naszego świata.

  Serwis smartfonów Warszawa, Gdańsk, Kraków zaprasza

  Naprawy telefonów Warszawa – walka o każdego klienta wciąż trwa

  Sytuacje z uszkodzonymi telefonami są naprawdę różne. To urządzenia, które towarzyszą nam znacznie częściej. W dobie uzależnienia od social mediów niektórzy nie wypuszczają smartfona z ręki chcąc być ciągle w kontakcie ze światem. W ten sposób narażamy telefony na przypadkowe uszkodzenia lub szybką eksploatację, zmuszając samych siebie do wymiany zużytej baterii. Oprócz tego pamiętajmy, że […]

  Kontynuuj czytanie  
  Wymian wyswietlacza skuteczna tylko w serwisie Pan Szybka

  Naprawa telefonu Samsung Galaxy A04s – czy to będzie jednorazowa obsługa serwisowa?

  Rynek smartfonów jest bardzo duży. Wśród licznych urządzeń są też takie, których ratowanie po uszkodzeniu niekoniecznie ma sens. Dlaczego? Koszty naprawy niektórych urządzeń może być po prostu mało opłacalna finansowo. Czy do takich urządzeń możemy zakwalifikować Samsunga Galaxy A04s? Analizując opłacalność naprawy telefonu na rynku musimy dokładnie sprawdzić wiele kwestii. Doświadczenie pokazuje, że większość klientów […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy możliwa jest naprawa gwarancyjna po obsłudze w serwisie nieautoryzowanym?

  W dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza się nam uszkodzić różnego rodzaju rzeczy, które na co dzień służą nam do pracy lub rozrywki. Pisząc różne mamy na myśli to z czego najczęściej korzystamy. Są to oczywiście smartfony podatne na upadki z racji śliskiej obudowy lub częstej eksploatacji. Mimo uszkodzeń tej drobnej elektroniki nie wiele osób stać […]

  Kontynuuj czytanie  

  Serwis telefonów Gdańsk – naprawa na własnych częściach, czy tych od klienta?

  Części do telefonów to niezwykle ważna kwestia. Nie mając odpowiednich podzespołów nie będziemy mogli usunąć awarii. Właściciele uszkodzonych telefonów, chcąc przyspieszyć zakończenie usługi u przedsiębiorcy czasami próbują pomóc, przynosząc do serwisu telefonów własną część (np. wyświetlacz) kupioną z różnych źródeł (niekoniecznie „zaufanych”). Co należy zrobić w takim przypadku? Wybrać zaufanie klienta z ryzykiem, czy jednak […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis telefonów Pan Szybka zaprasza

  Czy pogwarancyjne serwisy telefonów komórkowych znikną z rynku?

  Usługi serwisowe w świecie telefonów komórkowych to bardzo rozwojowy biznes. Na rynek wchodzi coraz więcej producentów, co automatycznie napędza branżę serwisową. W przypadku uszkodzenia mechanicznego każdy klient sam decyduje, z jakiej drogi chce skorzystać (serwis producenta czy serwis nieautoryzowany). Patrząc jednak na ceny oraz rozwiązania oferowane przez nieautoryzowane punkty napraw, większość klientów z chęcią skorzysta […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis Xiaomi poleca swoje usługi

  Dlaczego klienci tak naprawdę oddają telefony do serwisów pogwarancyjnych?

  Oddanie telefonu do serwisu niekoniecznie musi wiązać się z uzyskaniem naprawy. Zdarza się, że uszkodzony telefon spada na drugorzędny plan, ponieważ ważniejsze w urządzeniach dla znacznej większości użytkowników będą dane. Odpowiedź na tytułowe pytanie niekoniecznie musi być taka oczywista. Głównym powodem jest oczywiście problem w postaci awarii, ale są tutaj jeszcze poboczne wątki. Bardzo często […]

  Kontynuuj czytanie  

  Masz pękniętą szybkę wyświetlacza w telefonie? Serwis nie przyjmie Ci urządzenia do obsługi gwarancyjnej

  Ekran dotykowy każdego smartfona codziennie narażony jest na różne uszkodzenia czy zabrudzenia. Niestety zdarza się nam również uszkodzić samą szybkę, często nawet nie wiedząc w jaki sposób. Uszkodzenie szybki może być powodem nieprzyjęcia telefonu na obsługę gwarancyjną nawet w przypadku urządzenia głośnika w telefonie. Dlaczego tak jest? Każde uszkodzenie naszego smartfona to problem. Nie ma […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis telefonów Gdańsk, Warszawa, Kraków

  Czy naprawy mechaniczne powodują utratę danych w telefonie?

  Kontakty, zdjęcia czy inne dane zapisane na telefonie to przenośny bank każdego użytkownika. Nie da się ukryć, że smartfony to już coś więcej niż tylko zwykła komórka, z której możemy zadzwonić do znajomego. Tak zaawansowane urządzenia podatne są również na wszelakiej maści uszkodzenia wynikające zarówno z winy użytkownika, jak i wady samego produktu. Czy w […]

  Kontynuuj czytanie  

  Co to jest płytka sub usb w telefonie?

  W świecie serwisu telefonów komórkowych nie liczy się tylko i wyłącznie umiejętność napraw telefonów. Bardzo ważnym oraz istotnym czynnikiem jest znajomość podzespołów znajdujących się w naprawianym urządzeniu. Oprócz tych najpopularniejszych podzespołów: wyświetlacza oraz płyty głównej, telefon komórkowy ma jeszcze inne drobne elementy, które warto znać. Jedną z takich istotnych części jest płytka sub. Jesteście ciekawi co […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis Pan Szybka Gdańsk

  Nie masz serwisu telefonów w pobliżu miejsca zamieszkania? Poszukaj odpowiedniego w Internecie

  Nowoczesne serwisy telefonów muszą być elastyczne. Otwieranie się tylko na klientów ze swojej okolicy (dzielnicy, w której znajduje się punkt) jest dużym błędem. Każdy serwis telefonów Warszawa zdaje sobie sprawę, że takie działania to ogromny błąd. Przede wszystkim ograniczamy sobie możliwości zdobycia klienta, który idąc do konkurencji może nigdy nie odwiedzić naszego punktu. W tych […]

  Kontynuuj czytanie  
  Ciekawsze wpisy oraz większa ilość wiedzy