Wymiana baterii Samsung S

Uszkodzona bateria w telefonie Samsung serii S nie tylko utrudnia codzienne korzystanie z urządzenia, ale może pozbawić nas możliwości kontaktu w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego, jeśli zauważysz, że akumulator w Twoim smartfonie nie działa tak, jak powinien, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem, który wykona dla Ciebie wymianę baterii na nową.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana baterii Samsung S

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S

  Posiadając nowoczesny smartfon, trzeba liczyć się z jego częstym ładowaniem. Niestety każda bateria ma ograniczoną żywotność i z czasem jej zużycie przejawia się coraz krótszym działaniem. Bywa, że podłączanie telefonu do ładowania staje się konieczne nawet kilka razy dziennie. Wymiana baterii w Samsung Galaxy S może okazać się niezbędna, gdy bateria psuje się. Przed tym należy jednak wykluczyć inne usterki, np. uszkodzenie złącza ładowania. Warto zlecić nam pełną diagnostykę smartfona, a Samsung Galaxy S zostanie naprawiony kompleksowo i znów będzie mógł służyć jak nowy. W cenie zapewniamy zarówno samą baterię, jak i jej wymianę.

  Ile trwa wymiana baterii w Samsung Galaxy S?

  Każdy telefon komórkowy, także Samsung Galaxy S, to urządzenie skonstruowane niezwykle precyzyjnie. Dlatego jego naprawa powinna zostać wykonana z najwyższą starannością, by nie uszkodzić żadnego elementu. Do realizacji wymiany baterii w Samsung Galaxy S potrzeba specjalistycznych narzędzi. Doświadczenie pozwala nam na sprawne zdemontowanie zużytej baterii oraz zastąpienie ją nową. Montujemy wyłącznie oryginalne baterie do Samsung Galaxy S. Pracę rozpoczynamy bezpośrednio po otrzymaniu przesyłki z urządzeniem. Przed odesłaniem telefonu do klienta dokładnie testujemy sprzęt. Cały proces staramy się ograniczyć w czasie, tak by usługa została wykonana szybko, ale przy zachowaniu najwyższej jakości.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S cena usługi

  Dokładamy wszelkich starań, by wymiana baterii w Samsung Galaxy S była przystępna cenowo dla klienta. Koszt uwzględnia zarówno nową baterię, jak i usługę serwisową wymiany podzespołu. Każdorazowo sprawdzamy smartfon przed wysłaniem go do właściciela. Pakujemy go tak, by w całości bezpiecznie dotarł pod wskazany adres, do domu, miejsca pracy lub gdziekolwiek indziej. Wymiana baterii u nas podlega gwarancji!

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S w serwisie – dlaczego warto?

  Obecnie smartfony posiadają baterie wklejane w konstrukcję urządzenia. Z tego powodu nie da się ich wymienić poprzez zwykłe ściągnięcie klapki telefonu. Serwis telefonów komórkowych w takich przypadkach przychodzi z pomocą. Samodzielna próba wymiany baterii w Samsung Galaxy S może skończyć się niepowodzeniem. Istnieje ryzyko, że uszkodzona bateria ulegnie samozapłonowi. Wykwalifikowani serwisanci z doświadczeniem służą wykonaniem kompleksowej usługi bezpiecznie. Dzięki temu można uniknąć problemów technicznych z działaniem baterii po wymianie w przyszłości.