Wymiana baterii Samsung S

Wymiana baterii samsung S

Ciężko znaleźć markę, której renoma jest tak dobra, jak ta Samsunga. Klienci bardzo chętnie sięgają po urządzenia koreańskiego producenta jak te z serii samsung galaxy, samsung S czy samsung A.

Niezależnie od dobrej opinii tej marki, z czasem bateria każdego telefonu będzie w gorszej kondycji, a jej wymiana będzie nieunikniona.

Niestety zdarza się, że cena naprawy oraz jej jakość nie będzie zadowalająca. Jest na to rozwiązanie! Serwis Pan Szybka oferuje skuteczną naprawę lub wymianę baterii telefonie. Chcesz ponownie cieszyć się ze sprawnej baterii w twoim telefonie? Zanieś urządzenie lub wyślij je bezpośrednio do nas, a nasz serwis zajmie się za naprawę!

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii Samsung S

  Wymiana baterii Samsung- zrób to z nami!

  Korzystanie z urządzenia, którego bateria jest kiepskim, stanie bywa bardzo uciążliwe. Gdy dojdzie do uszkodzenia baterii, jest to niemożliwe.

  Często bywają sytuację, że serwis wykonuje usługę naprawy baterii, której jakość pozostawia wiele do życzenia. W naszym serwisie masz pewność, że wymiana baterii w telefonie przebiegnie sprawnie i pomyślnie.

  Oferujemy wymianę baterii w telefonach marki Samsung, Xiaomi oraz Apple.

  Ile kosztuje wymiana baterii samsung?

  Koszt wymiany baterii w telefonie jest różny i zależy od wielu czynników. Z nami masz wybór! Do przysłanych do nas urządzeń montujemy oryginalną baterię lub odpowiednik od innego producenta, zależnie od decyzji klienta.

  Jeżeli nie chcesz wydawać dużo za usługę, do wymiany użyte zostaną części zamienne. Tańsze zamienniki nie są tak wydajne, jak oryginalna bateria, jednak cena rekompensuje nieco niższą jakość.

  W przypadku, gdy zależy Ci, aby do urządzenia została zamontowana oryginalna bateria, spełnimy twoje życzenie. Wyższa cena za nową oryginalną baterią oznacza jednak jej lepszą jakość.

  Niezależnie od tego, jaki rodzaj usługi zażyczy sobie klient, w każdym telefonie dostanie nową baterię.

  Ile trwa wymiana baterii samsung galaxy?

  Wiemy, że ważne dla klientów jest to, aby usługa wymiany baterii przebiegła szybko. Jako że zdanie klientów jest naszym priorytetem, staramy się, aby naprawa przebiegła tak szybko, jak to możliwe.

  Jeżeli mamy na stanie baterię do twojego telefonu, sprawa jest prosta. Na miejscu wymieniamy baterię, a telefon w około godzinę będzie gotowy do odbioru.

  W przypadkach, gdy nie posiadamy odpowiedniej baterii, koniecznością będzie zamówienie jej do serwisu. Gdy tylko trafi ona do nas, zajmiemy się wykonaniem usługi.

  Korzystając z usług w naszym serwisie, masz gwarancję, że przebiegną one tak szybko, jak to tylko możliwe.

  Co, gdy nie możesz przynieść telefonu do serwisu?

  Sytuacja, gdy nie dasz rady pojawić się w serwisie i własnoręcznie dostarczyć telefonu, wcale nie jest skomplikowana. Możesz wysłać nam swój telefon bez wychodzenia z domu.

  Na naszej stronie znajdziesz opcje transportu telefonu, gdy tylko trafi on w nasze ręce, zabierzemy się za wymianę baterii. W takim przypadku usługa trwa dłużej ze względu na czas wysyłki.

  Zajmij się wysyłką bez wychodzenia z domu i wyślij nam swój telefon.

  Jeżeli jednak możesz zanieść telefon do nas, posiadamy swoje serwisy w:

  • Kraków ul. Fieldorfa-Nila 17 31-209Pn-Pt: 09:00-18:00
  • Warszawa ul. Andrzejowska 6/8 02-312Pn-Pt: 09:00-18:00
  • Gdańsk Aleja Grunwaldzka 124 80-244Pn-Pt: 09:00-18:00

  Dlaczego Pan Szybka do właściwe miejsce do wymiany baterii?

  Naprawa telefonów to coś, czym zajmujemy się od lat. Przez ręce naszych pracowników przewinęły się setki modeli telefonów. Doskonale znamy marki i ich telefony, dzięki czemu doskonale wiemy, jak naprawić twój telefon.

  Znamy się doskonale nie tylko na wymianie baterii, lecz także na naprawach obudowy i ekranów. Naprawa każdego elementu telefonu przebiega u nas sprawnie i przykładamy do niej wiele pracy.

  Jeżeli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie a odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące naprawy.

  Pan Szybka- idealny miejsce do wymiany baterii.

  Każdej wymianie baterii przykładamy dużą uwagę, aby klient był z niej zadowolony. Zależy nam, aby naprawy urządzeń przebiegały szybko i pomyślnie.

  Jeżeli chcesz, aby twój telefon działał w pełni sprawnie, zanieś lub wyślij go do naszego serwisu. Naprawa przebiegnie sprawnie, a jej jakość nie pozostawi nic do życzenia.