Wymiana baterii Samsung M

Uszkodzona bateria w telefonie Samsung serii M nie tylko utrudnia codzienne korzystanie z urządzenia, ale może pozbawić nas możliwości kontaktu w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego, jeśli zauważysz, że akumulator w Twoim smartfonie nie działa tak, jak powinien, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem, który wykona dla Ciebie wymianę baterii na nową.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana baterii Samsung M

  Jak wygląda wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M?

  Korzystanie z telefonu komórkowego wiąże się przeważnie z częstym ładowaniem baterii. Zdarza się, że właściciele muszą podłączać telefon do ładowarki nawet kilka razy dziennie, by utrzymać poziom baterii na zadowalającym poziomie. Choć producenci zapewniają, że ich baterie nie będą się psuły, to wcześniej czy później i tak spotka to każdą baterię. Dlatego, gdy tylko telefon zacznie się zbyt szybko rozładowywać, warto rozważyć wymianę baterii na nową. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć na nową baterię oraz samo jej wymienienie. Warto skorzystać z naszej usługi serwisowej, gdyż upewnimy się, czy problem z baterią nie wynika z uszkodzonego złącza ładowania lub innego powodu. Gdy tylko to sprawdzimy, poinformujemy Cię o kosztach naprawy.

   

  Ile trwa wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M

  Chociaż wymiana baterii jest prosta, to powinna być wykonana dokładnie ze względu na delikatne wnętrze telefonu. Bez zachowania odpowiedniej precyzji można doprowadzić to trwałych uszkodzeń, które wpłyną na jakość korzystania z urządzenia. W wielu przypadkach bateria jest przyklejona do korpusu, przez co nie można jej szybko zdemontować.

  W naszym serwisie pracę nad wymianą baterii zaczynamy od rejestracji urządzenia. Następnie wyjmujemy starą baterię i umieszczamy nową, oryginalną. Na koniec poddajemy telefon testom końcowym, po których możemy przesłać telefon właścicielowi. Staramy się zawsze, by cały proces trwał jak najkrócej.

  Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M?

  W pakiecie naszych usług związanych z wymianą baterii otrzymujesz nową, oryginalną baterię, a także samą usługę serwisową. Po wymianie sprawdzamy, czy bateria poprawnie działa, następnie starannie pakujemy urządzenia i dbamy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki. Paczkę przekazujemy kurierowi, który dostarczy ją pod wskazany przez Ciebie adres. Dodatkowo możesz liczyć na gwarancję.

  Dlaczego wymianę baterii Samsung Galaxy M warto wykonywać w serwisie telefonów?

  Choć wymianę pewnie można wykonać samodzielnie, nie jest to wskazane. Przede wszystkim dlatego, że bateria przeważnie jest wklejana w korpus telefonu. W takim wypadku nieumiejętne wyjęcie jej może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia czy baterii, które ulegnie samozapłonowi. Warto zatem szukać wykwalifikowanego serwisu telefonów komórkowych, w którym pracują serwisanci z doświadczeniem i wiedzą. Wtedy można mieć pewność, że wymiana baterii będzie wykonana profesjonalnie i zachowaniem wszelkich środków ostrożności.