Wymiana baterii Samsung M

Wymiana baterii samsung m – szybka i skuteczna

Jeśli bateria w Twoim urządzeniu Samsung M coraz szybciej się wyczerpuje, przegrzewa, lub Twój telefon wyłącza się i włącza bez wyraźnego powody – najprawdopodobniej oznacza to, że zachodzi konieczność wymiany baterii.

Bateria Twojego urządzenia bowiem wyczerpuje się w trakcie użytkowania i po pewnym czasie nawet pełne naładowanie urządzenia skutkuje krószą jego pracą, niż wcześniej.

Na szczęście naprawę taką wykona dla Ciebie Pan Szybka – profesjonalny serwis telefonów Samsung Galaxy i nie tylko!

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii Samsung M

  Potrzebujesz dokonać wymiany baterii? Wybierz profesjonalistów

  Pamiętaj, że tak wymiana baterii, jak i jakakolwiek inna naprawa urządzenia powinna zostać wykonana przez profesjonalistów – stanowczo odradzamy podejmowanie jej na własną rękę.

  Podczas współpracy z nami możesz liczyć bowiem na dostępność części autentycznych i oryginalnych – nie wykorzystujemy jakichkolwiek tanich zamienników. Wszelkie naprawy w naszym serwisie wykonywane są przez doświadczony zespół ekspertów, którzy doskonale znają się na rzeczy. Oczywiście wszystkie części, z jakich korzystamy podczas prac naprawczych są fabrycznie nowe.

  Odradzamy zdecydowanie zdecydowanie się na pomoc niedoświadczonych, nieautoryzowanych serwisów, a tym bardziej próbę naprawy sprzętu na własną rękę.

  Zarówno nieudana wymiana baterii, jak i wyświetlacza doprowadzi bowiem w takim przypadku do anulowania gwarancji – a to oznacza, że koszt dalszych, ewentualnych napraw będziesz musiał pokryć na własną rękę.

  Pamiętaj, że na wszelkie naprawy udzielamy gwarancji, a do tego zawsze dokładnie sprawdzamy urządzenie przed zwrotnym nadaniem. Możesz więc być pewny wysokiej klasy naszych usług.

   

  Czy wymiana baterii samsung jest konieczna?

  Jeśli zauważyłeś, że Twoje urządzenie coraz szybciej się rozładowuje, resetuje, lub przegrzewa, jego bateria prawdopodobnie jest już na wyczerpaniu.

  Aby odzyskać komfort korzystania z urządzenia, konieczna będzie wymiana baterii. Bateria często musi zostać wymieniona także po zalaniu urządzenia, a także szeregu innych uszkodzeń

  Czas naprawy tego rodzaju usterki w naszym serwisie wynosi z reguły około 60 minut, choć oczywiście z powodu różnych czynników może czasem ulec wydłużeniu. Tylko taka usługa sprawi, że odzyskasz pełnię komfortu płynącego z użytkowania smartfona.

  Jedyną alternatywą do wymiany baterii w Twoim urządzeniu będzie zakup nowego smartfona. Jest to, oczywiście, opcja znacznie droższa – cena nowego urządzenia może okazać się kilkukrotnie wyższa, niż koszt wymiany baterii. Zapraszamy więc do skorzystania z naprawy w naszym serwisie!

  Jaki jest koszt wymiany baterii Samsung?

  Cena usługi zależeć będzie od tego, w jakim smartfonie niezbędna jest wymiana baterii.

  W przypadku smartfonów z serii Samsung M, standardowa cena takiej usługi wynosi w naszym serwisie 220 złotych. Jeśli podczas przeprowadzania napraw wykryjemy dodatkowe usterki – na Twój wniosek przejdziemy do ich naprawy, co może mieć wpływ na ostateczny koszt usługi.

  Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące ceny usługi, skontaktuj się z nami indywidualnie – gwarantujemy bezpłatną wycenę.

  Wymiana baterii w naszym serwisie może zostać zlecona za pomocą poczty polskiej. Po prostu skontaktuj się z nami i zamów taką usługę, a następnie prześlij do nas odpowiednio zabezpieczony telefon.

  W ciągu maksymalnie trzech dni dokonamy wszelkich napraw i odeślemy do Ciebie w pełni działające urządzenie mobilne.

  Serwis Samsung Galaxy – (nie tylko) wymiana baterii

  Nasz serwis smartfonów Samsung pomoże Ci uporać się z nieprawidłowo pracująca baterią, ale nie tylko. W zakresie naszych usług jest bowiem także wymiana wyświetlacza w telefonach Samsung M (a także innych smartfonach).

  Wymiana szybki jest z natury oddzielną usługą świadczoną przez nasz serwis, jednak jeśli wykryłeś problemy z reakcją ekranu Twojego urządzenia na dotyk, lub występują na nim przebarwienia – możesz zamówić ją w naszym serwisie. Błyskawicznie wymienimy uszkodzony wyświetlacz Twojego urządzenia na nowy.