Wymiana baterii Samsung J

Dlaczego warto wymienić baterię w telefonie komórkowym Samsung Galaxy J?

Kiedy bateria Samsung Galaxy J nie działa tak długo jak wcześniej lub przegrzewa się, wiele osób zwraca się po pomoc do naszego serwisu, aby rozwiązać ten problem. Czy dzieje się tak również z Twoim telefonem komórkowym?

Istnieje wiele powodów, dla których bateria po pewnym czasie przestaje działać. Wadliwa bateria może powodować problemy, np. gdy musisz wykonać połączenie alarmowe, chcesz zrobić zdjęcie zachodu słońca lub wysłać ważną wiadomość, a telefon się wyłącza.

Baterie to jedne z najważniejszych elementów każdego telefonu. Komfort w użytkowaniu smartfonów zależy od ich wydajności. Niestety wszystkie baterie z czasem ulegają zużyciu. Wraz ze wzrostem liczby cykli ładowania zmniejsza się pojemność i wzrasta czas potrzebny do zasilania urządzenia. Szczególnie należy mieć to na uwadze w przypadku marki Samsung Galaxy J, gdyż ostatni telefon z tej serii został wyprodukowany w 2108 roku.

Najbardziej powszechne problemy, jakie możesz napotkać, kiedy Twój telefon potrzebuje wymiany uszkodzonej baterii:

 • Słaba/krótka żywotność baterii
 • Opuchnięta bateria (wybrzuszenie obudowy)
 • Problemy z ładowaniem
 • Smartfon nie włącza się

Rozwiązaniem zazwyczaj jest wymiana baterii Samsung Galaxy J, choć polecamy w pierwszej kolejności oddać telefon do pełnej diagnostyki w celu wykluczenia innych usterek, takich jak np. uszkodzenie portu ładowania.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii Samsung J

  Dlaczego warto wymienić baterię Samsung J w naszym serwisie?

  Wciąż mając w pamięci czasy, kiedy wymiana baterii w telefonie komórkowym wymagała jedynie zdjęcia tylnej klapki telefonu oraz wyjęcia starego, a następnie założenia nowego akumulatora, czynność ta może się nam wydawać szybkim i łatwym, banalnym wręcz zadaniem. Tymczasem prawda jest zupełnie inna. Wymiana baterii w nowoczesnych smartfonach to złożony proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy, narzędzi i umiejętności.

  Od czasu Samsunga S6 wszystkie urządzenia mają zamknięte baterie, co oznacza, że aby wymienić baterię, należy otworzyć cały telefon. Naraża to urządzenie na szereg uszkodzeń. Bateria może nawet ulec samozapłonowi! Dlatego jeśli nie jesteś profesjonalnym serwisantem, nie narażaj siebie ani swojego urządzenia na niebezpieczeństwo ze względu na dodatkową żywotność baterii telefonu.

  Podczas wymiany baterii w Twoim Galaxy J nasi technicy precyzyjnie zdemontują uszkodzony element i zainstalują nową baterię zgodnie z aktualnymi wymogami producenta i wszelkimi normami bezpieczeństwa.

  Proponowane przez nas oryginalne baterie są najwyższej jakości i charakteryzują się długą żywotnością. Używane przez nas części zamienne są przeznaczone wyłącznie dla Twojego Galaxy J, co zapewnia, że Twoje urządzenie Samsung nie straci swoich wcześniejszych właściwości i będzie działało dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem.

  Koszt wymiany baterii w Samsung Galaxy J

  W cenie zapewniamy zarówno nową baterię, jak i usługę jej wymiany. Cena usługi wymiany baterii waha się w zależności od modelu, dlatego zachęcamy z korzystania z opcji darmowej wyceny. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by koszty naprawy ograniczyć do minimum .

  Czas naprawy smartfonu Samsung J

  Pracę rozpoczynamy natychmiast po otrzymaniu przesyłki z urządzeniem. Choć telefony komórkowe Samsung, podobnie jak inne smartfony, są sprzętem wykonanym z niezwykłą precyzją, wieloletnie doświadczenie naszych fachowców pozwala nam na błyskawiczną realizację usługi wymiany baterii. Cały proces naprawy, testów i wysyłki przebiega tak sprawnie, jak to możliwe, a my zachowujemy przy tym najwyższe standardy jakości wykonywanej usługi oraz obsługi klientów.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy J w serwisie – dlaczego warto?

  Dodatkowo, mając na względzie Twoje zadowolenie:

  • Każda zrealizowana naprawa jest dokładnie przez nas testowana przed wysyłką.
  • Każda przesyłka jest dobrze zapakowana, co zapewnia bezpieczny transport.
  • Wysyłamy przesyłkę w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce: do domu, pracy lub gdziekolwiek sobie zażyczysz.
  • Wymiana baterii w telefonach Samsung J podlega gwarancji.