Wymiana baterii Samsung A

Wymiana baterii samsung A

Telefony Samsung od wielu lat są globalne znane i cenione. Urządzenia chwalone są przez klientów za zastosowane w nich podzespoły, które oferują świetne możliwości.

Jednak mimo tego, że znaczna część telefonów samsung jest świetnie wykonana, często pojawiają się uszkodzenia. W takim przypadku warto zdecydować się na naprawę w serwisie. Niestety często zdarza się, że nie jesteśmy zadowoleni z usług serwisu, których cena bywa nieadekwatna do jakości. Jednak jest na to rozwiązanie.

Pan Szybka to prawidłowy wybór serwisu do naprawy telefonu. W naszym serwisie możesz być pewnym, że wykonywane usługi spełnią twoje oczekiwania.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii Samsung A

  Wymiana baterii samsung- zrób to w naszym serwisie!

  Bateria smartfona to jeden z najważniejszych jego elementów. Niestety ulegają one uszkodzeniu, które znacząco utrudnia korzystanie z telefonu. Aby cieszyć się z poprawnego działania telefonu, należy wymienić baterię.

  Oferujemy usługę wymiany baterii i nie tylko. Wymienimy także twój ekran oraz wyświetlacz. Naprawiamy telefony Samsung, Apple oraz Xiaomi.

  Dokładamy wszelkich starań, aby po naprawie urządzenia, działało ono poprawnie. Dlatego masz gwarancję, że korzystając z naszych usług, będziesz zadowolony.

  Ile kosztuje wymiana baterii samsung?

  Wymiana baterii w telefonie Samsung A wiąże się z pewnymi kosztami. Jednak jakość wykonanej usługi zdecydowanie zrekompensuje jej cenę. Nasz serwis oferuje wybór co do rodzaju zamontowanej baterii w telefonie.

  Gdy zależy Ci, aby podczas wymiany zostały zamontowane oryginalne części, spełnimy twoje oczekiwania. Oryginalna bateria jest gwarancją tego, że urządzenie będzie działało wyśmienicie. Dzięki wykorzystaniu oryginalnej baterii czas działania telefonu będzie bardzo zadowalający. Wyższa cena usługi jest rekompensowana przez wysoką jakość baterii.

  W przypadku, gdy zależy Ci na niższej cenie usługi, w twoim Samsungu zostanie zamontowana bateria od innego producenta. Mimo tego możemy liczyć na to, że smartfon będzie działał tak, jak powinien.

  Wszystkie baterie montowane do telefonów cechują się dobrą jakością, aby klienci byli zadowoleni z usługi. We wszystkich telefonach montujemy nową baterię o odpowiedniej pojemności.

  Po dokładny cennik wymiany baterii zapraszamy na stronę.

   

  Ile trwa wymiana baterii?

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci chcą, aby usługa trwała krótko. Nasz serwis dba o zadowolenie klientów, dzięki czemu maksymalnie skróciliśmy czas naprawy baterii w telefonie, nie zaniedbując jakości usługi.

  Gdy posiadamy na stanie pasującą baterię, od razu przystąpimy do naprawy. Telefon po około godzinie będzie cieszył się nową baterią.

  Jeżeli nie mamy na stanie odpowiedniej baterii, będziemy musieli ją zamówić. Gdy kurier dostarczy przesyłkę, serwis zajmie się naprawą telefonu. W takim sytuacjach naprawa zajmie nieco więcej czasu.

  Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

  Nasz serwis od lat zajmuje się naprawami telefonów. W nasze ręce trafiły tysiące telefonów, a naprawa każdego z nich przebiegła tak pomyślnie, jak to tylko możliwe. Zdobyte przez ten czas doświadczenie zapewnia wysoką jakość usługi. Nasz serwis dba o to, aby smartfon po naprawie działał tak, jak powinien.

  Możesz mieć pewność, że pomyślnie naprawimy twoją baterię, a twój telefon wróci do dobrej kondycji.

  Gdzie znajdują się nasze serwisy?

  Gdy zdecydujesz się na naprawę u nas, możesz zanieść swój telefon bezpośrednio do jednego z naszych serwisów w:

  • Warszawa

   ul. Andrzejowska 6/8 02-312

   Pn-Pt: 09:00-18:00

  • Kraków

   ul. Fieldorfa-Nila 17 31-209

   Pn-Pt: 09:00-18:00

  • Gdańsk

   Aleja Grunwaldzka 124 80-244

   Pn-Pt: 09:00-18:00

   Jeżeli nie dasz rady pojawić się u nas, zawsze możesz wysłać do nas swoje urządzenie. Na stronie znajdziesz dane do wysyłki, a naprawa zacznie się, gdy tylko urządzenie pojawi się u nas.

   Jeśli posiadasz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a odpowiemy na wszelkie twoje pytania.

  Pan Szybka- idealne miejsce do wymiany baterii.

  Korzystanie z urządzenia z uszkodzoną baterią jest uciążliwe. Naprawa takiego telefonu jest konieczna, a my jesteśmy odpowiednim miejscem do tego.

  Zanieś do nas swój telefon, który po zamontowaniu wysokiej jakości baterii, będzie działał tak, jak tego chcesz.