serwis huawei p30

Wymiana szybki Huawei P30

Cena: 439 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w Huawei P30

Huawei P30 cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Jest to świetny telefon, który bardzo ładnie się prezentuje. Niestety podobnie jak inne urządzenia tego typu, jest on bardzo narażony na przypadkowe uszkodzenie, które może powstać na skutek upadku lub przygniecenia. Jeśli coś takiego nam się przytrafi, zaczynamy zastanawiać się, czy wymiana szybki w Huawei P30 wystarczy. Wymiana szybki na pewno nie będzie możliwa w przypadku, gdy telefon nie wyświetla dobrze obrazu. Może to objawiać się zniekształceniem oraz brakiem części lub całego obrazu. Wymiana szybki w Huawei P30 będzie też niemożliwa w przypadku niedziałającego dotyku lub rozlanego wyświetlacza. Warto pamiętać też o tym, że jeśli wygięciu uległa ramka, naprawa może być znacząco utrudniona.

Ile trwa wymiana szybki w Huawei P30?

Wiemy, że Twój telefon jest Ci na co dzień bardzo potrzebny, dlatego też zrobimy wszystko, aby czas wizyty w serwisie skrócić do niezbędnego minimum. Zdecydowaną większość usterek jesteśmy w stanie usunąć jeszcze tego samego dnia. Po wymianie szybki w Huawei P30 i przeprowadzeniu niezbędnych testów, które pozwolą potwierdzić, że urządzenie działa prawidłowo, będziesz mógł od razu odebrać telefon w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Jeśli chcesz, możesz też wybrać opcję ubezpieczonej przesyłki kurierskiej, a my odeślemy Ci telefon pod wskazany dowolnie adres.

Ile kosztuje wymiana szybki w Huawei P30?

Wszystkie aktualne ceny w tym koszt wymiany szybki w Huawei P30 możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym. Oferta zawiera nową część oraz serwisową usługę wymiany szybki w Huawei P30. Decydując się na wykonanie naprawy w profesjonalnym serwisie, masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Dodatkowo nie musisz martwić się o części, nasz serwis wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości części. Na wymianę ekranu w Huawei P30 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.