serwis huawei p30

Wymiana szybki Huawei P30

Cena: 439 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w Huawei P30

Huawei P30 cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Jest to świetny telefon, który bardzo ładnie się prezentuje. Niestety podobnie jak inne urządzenia tego typu, jest on bardzo narażony na przypadkowe uszkodzenie, które może powstać na skutek upadku lub przygniecenia. Jeśli coś takiego nam się przytrafi, zaczynamy zastanawiać się, czy wymiana szybki w Huawei P30 wystarczy. Wymiana szybki na pewno nie będzie możliwa w przypadku, gdy telefon nie wyświetla dobrze obrazu. Może to objawiać się zniekształceniem oraz brakiem części lub całego obrazu. Wymiana szybki w Huawei P30 będzie też niemożliwa w przypadku niedziałającego dotyku lub rozlanego wyświetlacza. Warto pamiętać też o tym, że jeśli wygięciu uległa ramka, naprawa może być znacząco utrudniona.

Ile trwa wymiana szybki w Huawei P30?

Wiemy, że Twój telefon jest Ci na co dzień bardzo potrzebny, dlatego też zrobimy wszystko, aby czas wizyty w serwisie skrócić do niezbędnego minimum. Zdecydowaną większość usterek jesteśmy w stanie usunąć jeszcze tego samego dnia. Po wymianie szybki w Huawei P30 i przeprowadzeniu niezbędnych testów, które pozwolą potwierdzić, że urządzenie działa prawidłowo, będziesz mógł od razu odebrać telefon w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Jeśli chcesz, możesz też wybrać opcję ubezpieczonej przesyłki kurierskiej, a my odeślemy Ci telefon pod wskazany dowolnie adres.

Ile kosztuje wymiana szybki w Huawei P30?

Wszystkie aktualne ceny w tym koszt wymiany szybki w Huawei P30 możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym. Oferta zawiera nową część oraz serwisową usługę wymiany szybki w Huawei P30. Decydując się na wykonanie naprawy w profesjonalnym serwisie, masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Dodatkowo nie musisz martwić się o części, nasz serwis wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości części. Na wymianę ekranu w Huawei P30 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.