serwis huawei p30 pro

Wymiana szybki Huawei P30 Pro

Cena: 599 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki Huawei P30 Pro

Jeśli zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku wystarczy wymiana samej szybki w telefonie Huawei P30 Pro, przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik. Wymiana szybki może odbyć się w przypadku, gdy po uszkodzeniu urządzenie nie ma problemu z poprawnym wyświetlaniem obrazu, a dotyk działa właściwie. Wymiana szybki w telefonie Huawei P30 Pro może odbyć się tylko w sytuacji, jeśli Twój wyświetlacz działa prawidłowo i nie posiada śladów uszkodzenia. Dodatkowym warunkiem do samej wymiany szybki będzie też brak innych uszkodzeń takich jak wygięcie lub wgniecenia w telefonie. W pozostałych przypadkach nasz serwis będzie musiał przeprowadzić pełną diagnozę, która pozwoli na ustalenie, co jeszcze powinno zostać wymienione.

Ile trwa wymiana szybki w Huawei P30 Pro?

Wymiana szybki w Huawei P30 Pro to stosunkowo prosta naprawa, którą przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu będziesz mógł szybko odzyskać swój telefon. W zależności od preferencji możesz odwiedzić jeden z naszych punktów stacjonarnych lub skorzystać z możliwości przesłania urządzenia ubezpieczoną przesyłką kurierską. Po wykonaniu serwisowej wymiany szybki w Huawei P30 Pro telefon zostanie skierowany na dokładne testy, aby upewnić się, że wróci do Ciebie w pełni sprawny.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei P30 PRO?

Jeśli w Twoim telefonie doszło do uszkodzenia szybki, aktualny cennik serwisowy możesz zawsze sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Podana tam cena będzie obejmować nową cześć oraz serwisową usługę wymiany szybki w Huawei P30 PRO na nowy. Oddając telefon do profesjonalnego serwisu, będziesz mieć pewność, że nie narazisz się na żadne dodatkowe koszty związane z naprawą wyświetlacza. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na usługę wymiany ekranu w Huawei P30 PRO.