serwis huawei p30 lite

Wymiana szybki Huawei P30 Lite

Cena: 250 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Huawei P30 Lite

Na co dzień korzystamy z wielu różnych urządzeń, które ułatwiają nam pracę, czy umilają spędzanie wolnego czasu. Każde z nich może się kiedyś popsuć, jednak na uszkodzenia najbardziej narażone są nasze smartfony. Im więcej z nich korzystamy, tym większa szansa na to, że przypadkowo doprowadzimy do pęknięcia szybki w smartfonie. Dlatego też nasz serwis przygotował usługę serwisową wymiany szybki w telefonie Huawei P30 lite na nową. Tego rodzaju naprawy należy wykonywać w profesjonalnych serwisach telefonów, wyposażonych w nowoczesne urządzenia, niezbędne podczas demontażu uszkodzonego elementu oraz montażu nowej szybki. Nasz serwis wykonuje naprawy z wykorzystaniem najwyższej jakości części, które przed naprawą przechodzą pełną weryfikację.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Huawei P30 Lite?

Wiemy, jak bardzo zależy Ci na szybkiej naprawie telefonu. Warto jednak pamiętać o tym, że tego rodzaju usługi serwisowe wymagają najwyższej dokładności. Aby skrócić czas pobytu telefonu w serwisie, przygotowaliśmy odpowiednią procedurę. Telefon rejestrujemy w naszym serwisie. Następnie trafia on do technika, który zajmuje się demontażem uszkodzonego elementu oraz wymianą szybki w telefonie Huawei P30 Lite na nową. Po wykonaniu naprawy, Twój telefon trafi na dokładne testy, które pozwolą potwierdzić, że naprawa przebiegła pomyślnie. Po weryfikacji będziesz mógł odebrać swój telefon osobiście lub skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Huawei P30 Lite?

Jeśli chcesz sprawdzić, jaki jest koszt wymiany szybki w telefonie Huawei P30 Lite, na naszej stronie internetowej zawsze znajdziesz aktualny cennik. Przedstawiona oferta zawiera nową szybkę i usługę wymiany szybki w telefonie Huawei P30 Lite na nową. Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty związane z wymianą szybki. Po wykonaniu naprawy dokładnie zabezpieczymy Twój telefon i odeślemy na wskazany przez Ciebie adres. Telefon możesz odebrać też osobiście w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Na wymianę szybki w telefonie Huawei P30 Lite otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji.