serwis huawei p smart 2019

Wymiana szybki Huawei P Smart 2019

Cena: 250 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w Huawei P Smart 2019

Czy podczas upadku w Twoim telefonie uszkodziła się szybka wyświetlacza? Zastanawiasz się, czy w takim przypadku wystarczy wymiana samej szybki w Huawei P Smart 2019? Wymiana szybki możliwa będzie w przypadku, gdy telefon po upadku cały czas wyświetla prawidłowo obraz. Nie mogą pojawiać się żadne linie, zniekształcenia lub wygaszenie ekranu. Wymiana szybki w Huawei P Smart 2019 nie możliwa będzie natomiast w przypadku rozlania wyświetlacza lub braku odpowiedniej rekcji telefonu na dotyk. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że jeśli w telefonie poza zbitym wyświetlaczem pojawiły się inne problemy, niezbędne będzie przeprowadzenie pełnej diagnozy, czy wygięcie lub wgniecenie nie spowodowało innych uszkodzeń.

Ile trwa wymiana szybki w Huawei P Smart 2019?

Podobnie jak w przypadku innych telefonów, wymiana szybki w Huawei P Smart 2019 przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń serwisowych jest prostą naprawą. Dlatego też zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu kilku godzin. To sprawia, że po wymianie szybki w Huawei P Smart 2019 bardzo szybko będziesz mógł odzyskać swój telefon. Możesz odwiedzić nasz punkt stacjonarny lub skorzystać z ubezpieczonej wysyłki kurierskiej po zleceniu naprawy online. Po dokonaniu wymiany szybki w Huawei P Smart 2019 telefon przejdzie dokładne testy, co pozwoli potwierdzić, że naprawa przebiegła pomyślnie.

Ile kosztuje wymiana szybki w Huawei P Smart 2019?

Zastanawiasz się, ile może kosztować wymiana szybki w Huawei P Smart 2019? Na stronie serwisu Pan Szybka zawsze znajdziesz aktualne ceny naprawy telefonów. Cena podana przy produkcie obejmuje nową cześć oraz serwisową usługę wymiany szybki w Huawei P Smart 2019 na nowy. Korzystając z profesjonalnego serwisu, masz pewność, że naprawa Twojego telefonu zostanie przeprowadzona prawidłowo. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na usługę wymiany szybki w Huawei P Smart 2019.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.