serwis huawei p smart 2019

Wymiana szybki Huawei P Smart 2019

Cena: 250 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w Huawei P Smart 2019

Czy podczas upadku w Twoim telefonie uszkodziła się szybka wyświetlacza? Zastanawiasz się, czy w takim przypadku wystarczy wymiana samej szybki w Huawei P Smart 2019? Wymiana szybki możliwa będzie w przypadku, gdy telefon po upadku cały czas wyświetla prawidłowo obraz. Nie mogą pojawiać się żadne linie, zniekształcenia lub wygaszenie ekranu. Wymiana szybki w Huawei P Smart 2019 nie możliwa będzie natomiast w przypadku rozlania wyświetlacza lub braku odpowiedniej rekcji telefonu na dotyk. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że jeśli w telefonie poza zbitym wyświetlaczem pojawiły się inne problemy, niezbędne będzie przeprowadzenie pełnej diagnozy, czy wygięcie lub wgniecenie nie spowodowało innych uszkodzeń.

Ile trwa wymiana szybki w Huawei P Smart 2019?

Podobnie jak w przypadku innych telefonów, wymiana szybki w Huawei P Smart 2019 przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń serwisowych jest prostą naprawą. Dlatego też zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu kilku godzin. To sprawia, że po wymianie szybki w Huawei P Smart 2019 bardzo szybko będziesz mógł odzyskać swój telefon. Możesz odwiedzić nasz punkt stacjonarny lub skorzystać z ubezpieczonej wysyłki kurierskiej po zleceniu naprawy online. Po dokonaniu wymiany szybki w Huawei P Smart 2019 telefon przejdzie dokładne testy, co pozwoli potwierdzić, że naprawa przebiegła pomyślnie.

Ile kosztuje wymiana szybki w Huawei P Smart 2019?

Zastanawiasz się, ile może kosztować wymiana szybki w Huawei P Smart 2019? Na stronie serwisu Pan Szybka zawsze znajdziesz aktualne ceny naprawy telefonów. Cena podana przy produkcie obejmuje nową cześć oraz serwisową usługę wymiany szybki w Huawei P Smart 2019 na nowy. Korzystając z profesjonalnego serwisu, masz pewność, że naprawa Twojego telefonu zostanie przeprowadzona prawidłowo. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na usługę wymiany szybki w Huawei P Smart 2019.