serwis mate 20 pro

Wymiana szybki Huawei Mate 20 Pro

Cena: 599 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w Huawei Mate 20 PRO

Jeśli Twój telefon uległ niedawno uszkodzeniu i zastanawiasz się, czy wystarczy wymiana samej szybki, koniecznie zapoznaj się z naszymi podpowiedziami. W niektórych przypadkach naprawa wcale nie musi polegać na kompletnej wymianie ekranu w Huawei Mate 20 PRO. Wymiana szybki możliwa jest w wielu przypadkach. Warunkiem do wymiany szybki jest prawidłowe działanie wyświetlacza. Musi on poprawnie wyświetlać obraz i nie posiadać śladów wylania. Wymiany szybki w Huawei Mate 20 Pro nie można wykonać w telefonach z rozlanym wyświetlaczem lub w przypadku braku odpowiedniej rekcji telefonu na dotyk. Przy uszkodzeniach w obrębie ramki może okazać się, że szybka nie będzie jedynym elementem do wymiany.

Ile trwa wymiana szybki w Huawei Mate 20 PRO?

Nasz serwis wykorzystuje do napraw profesjonalne urządzenia oraz akcesoria, które pozwalają na maksymalne skrócenie czasu, jaki telefon będzie musiał u nas spędzić. Wymiana ekranu w większości przypadków jest prostą naprawą, dzięki czemu urządzenie odzyskasz nawet w ciągu kilku godzin. Po wymianie szybki w Huawei Mate 20 PRO bardzo szybko będziesz mógł odebrać swój telefon w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Jeśli chcesz, możesz też skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Po wykonaniu wymiany szybki w Huawei Mate 20 PRO telefon trafi na testy, które pozwolą potwierdzić, że wszystko działa prawidłowo.

Ile kosztuje wymiana szybki w Huawei Mate 20 PRO?

Koszt wymiany szybki w telefonie Huawei Mate 20 PRO sprawdzisz na naszej stronie internetowej. W ramach opłaty dostaniesz nową szybkę oraz usługę serwisową wymiany szybki w Huawei Mate 20 PRO na nowy. Po naprawie bardzo dokładnie zabezpieczymy Twój telefon, a następnie odpowiednio zapakujemy. Tak przygotowaną przesyłkę, przekażemy firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę do Twojego domu. Telefon po naprawie możesz odebrać też w naszym stacjonarnym punkcie. Na wymianę szybki w Huawei Mate 20 PRO otrzymasz 3 miesiące gwarancji.