serwis mate 20 pro

Wymiana szybki Huawei Mate 20 Pro

Cena: 599 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w Huawei Mate 20 PRO

Jeśli Twój telefon uległ niedawno uszkodzeniu i zastanawiasz się, czy wystarczy wymiana samej szybki, koniecznie zapoznaj się z naszymi podpowiedziami. W niektórych przypadkach naprawa wcale nie musi polegać na kompletnej wymianie ekranu w Huawei Mate 20 PRO. Wymiana szybki możliwa jest w wielu przypadkach. Warunkiem do wymiany szybki jest prawidłowe działanie wyświetlacza. Musi on poprawnie wyświetlać obraz i nie posiadać śladów wylania. Wymiany szybki w Huawei Mate 20 Pro nie można wykonać w telefonach z rozlanym wyświetlaczem lub w przypadku braku odpowiedniej rekcji telefonu na dotyk. Przy uszkodzeniach w obrębie ramki może okazać się, że szybka nie będzie jedynym elementem do wymiany.

Ile trwa wymiana szybki w Huawei Mate 20 PRO?

Nasz serwis wykorzystuje do napraw profesjonalne urządzenia oraz akcesoria, które pozwalają na maksymalne skrócenie czasu, jaki telefon będzie musiał u nas spędzić. Wymiana ekranu w większości przypadków jest prostą naprawą, dzięki czemu urządzenie odzyskasz nawet w ciągu kilku godzin. Po wymianie szybki w Huawei Mate 20 PRO bardzo szybko będziesz mógł odebrać swój telefon w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Jeśli chcesz, możesz też skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Po wykonaniu wymiany szybki w Huawei Mate 20 PRO telefon trafi na testy, które pozwolą potwierdzić, że wszystko działa prawidłowo.

Ile kosztuje wymiana szybki w Huawei Mate 20 PRO?

Koszt wymiany szybki w telefonie Huawei Mate 20 PRO sprawdzisz na naszej stronie internetowej. W ramach opłaty dostaniesz nową szybkę oraz usługę serwisową wymiany szybki w Huawei Mate 20 PRO na nowy. Po naprawie bardzo dokładnie zabezpieczymy Twój telefon, a następnie odpowiednio zapakujemy. Tak przygotowaną przesyłkę, przekażemy firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę do Twojego domu. Telefon po naprawie możesz odebrać też w naszym stacjonarnym punkcie. Na wymianę szybki w Huawei Mate 20 PRO otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.