serwis samsung note 9

Wymiana wyświetlacza Samsung Note 9

Cena: 899 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung Note 9  SM-N960

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung Note 9

Miłośnicy telefonów Samsung z serii Note, wybierają je ze względu na bardzo wygodny rysik, który zdecydowanie ułatwia pracę na telefonie. Niestety jednak pomimo bardzo dobrej jakości wykonania, podobnie jak inne telefony są one narażone na przypadkowy upadek lub przygniecenie. Taki wypadek może doprowadzić do uszkodzenia wyświetlacza, które utrudni nam korzystanie z telefonu, dlatego w takim przypadku niezbędna okaże się wymiana ekranu w telefonie Samsung Note 9 na nowy. Niezwykle istotne będzie jednak prawidłowe przeprowadzenie naprawy przy wykorzystaniu najwyższej jakości części, które po wizycie w serwisie pozwolą cieszyć się wszystkimi zaletami oryginalnego wyświetlacza. Nasz serwis z przyjemnością wykona dla Ciebie wymianę ekranu w telefonie Samsung Note 9 na nowy, oryginalny.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung Note 9?

Doskonale rozumiemy, jak bardzo potrzebujesz swojego telefonu na co dzień. Wiemy, że potrzebujesz go nie tylko do utrzymywania kontaktów, ale i codziennej pracy i przyjemności. Dlatego zrobimy wszystko, aby naprawę Twojego telefonu przeprowadzić w możliwie najkrótszym czasie. W większości przypadków telefon będzie gotowy do odbioru już po kilku godzinach. Wizyta w serwisie rozpocznie się od zarejestrowania urządzenia w serwisowym systemie. Następnie trafi on do serwisanta, który wykona wymianę ekranu w telefonie Samsung Note 9 na nowy. Na koniec telefon przejdzie testy, które pozwolą upewnić się, że naprawa przebiegła pomyślnie, a Twój telefon będzie działać jak nowy.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung Note 9?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung Note 9 na nowy, aktualny cennik możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie. W podanej cenie otrzymasz nową część oraz usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung Note 9 na nowy. Oddając telefon do profesjonalnego serwisu, będziesz mieć pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty. Po naprawie telefon możesz odebrać w naszym punkcie stacjonarnym. Możesz też skorzystać z opcji przesyłki kurierskiej. Na wymianę ekranu w Samsungu Note 9 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana wyświetlacza Samsung Note 9

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Samsung Note 9?

Cena wymiany wyświetlacza w Samsung Note 9 to 899zł

Na czym polega wymiana wyświetlacza w Samsung Note 9?

Naprawę rozpoczynamy do demontażu uszkodzonego komponentu, a następnie zamontowaniu nowego, oryginalnego wyświetlacza Samsung. Aby naprawa przebiegła sprawnie i bezpiecznie korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz sprzętu serwisowego. Jeśli posiadamy odpowiednie części na miejscu, to wymianę wykonujemy jeszcze tego samego dnia.

Kiedy trzeba wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung Note 9?

Jeśli ekran telefonu ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub reakcją na dotyk, konieczna będzie wymiana wyświetlacza. Najczęstszymi objawami wskazującymi na uszkodzenie ekranu są: pojawienie się czarnych plam, zielonych pasów lub martwych pikseli na matrycy. Często również smartfon wydaje dźwięki oraz wibracje ale nie wyświetla żadnego obrazu. W takim przypadku prawdopodobnie mamy styczność z pękniętą matrycą ekranu.

Czy wymieniany wyświetlacz jest oryginalny?

Nasza placówka oferuje wymianę wyświetlacza w Samsung Note 9 jedynie na oryginalny komponent (Service Pack) czyli część przygotowaną do montażu w urządzeniu. Dzięki zastosowaniu tego typu wyświetlaczy możesz być pewien, że smartfon po naprawie będzie działał bez zarzutu oraz wszystkie funkcje zostaną zachowane.

Czy przy wymianie wyświetlacza naliczacie cenę szybki?

Wyświetlacze, które stosujemy do naprawy składają się z matrycy, warstwy dotykowej i nowej szybki. Jest to kompletny element, gotowy do bezpośredniego montażu. Nie ma zatem powodu, aby naliczać dodatkowej opłaty za wymianę szybki. Podana cena za usługę zawiera koszt nowej części i jej wymiany.

Czy wymienicie ekran, który sam dostarczę?

Przy usłudze wymiany wyświetlacza korzystamy wyłącznie ze swoich, sprawdzonych części. Dzięki zaufanym dostawcom ekranów mamy pewność, że wyświetlacze przejdą wszystkie testy, a my będziemy mogli zapewnić naszą 3 miesięczną gwarancję.

Czy zapewniacie dodatkową ochronę wyświetlacza po wymianie?

Po wymianie wyświetlacza proponujemy montaż folii hydrożelowej, która świetnie przylega nawet w przypadku wyświetlaczy zakrzywionych. Folia hydrożelowa pomaga chronić telefon przez zarysowaniami i rozbiciem ekranu telefonu.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.