serwis huawei p30

Wymiana Wyświetlacza Huawei P30

Cena: 799 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Huawei P30

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w Huawei P30

Uszkodziłeś wyświetlacz w swoim telefonie? Zastanawiasz się, czy aby na pewno konieczna będzie wymiana ekranu w Huawei P30? Przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi, które pomogą ustalić, czy wymiana samej szybki na pewno nie będzie możliwa. Wymiana ekranu w Huawei P30 będzie konieczna w przypadku, gdy wyświetlacz nie pokazuje prawidłowo obrazu. Zazwyczaj objawia się to jego zniekształceniem lub zanikiem, nawet całkowitym. Wymiana ekranu w Huawei P30 będzie też konieczna w przypadku braku reakcji na dotyk oraz po rozlaniu wyświetlacza. Przy tego typu naprawach niezwykle ważne jest zastosowanie najwyższej jakości części, które po naprawie dalej pozwolą się cieszyć najlepszą jakością ekranu w danym modelu telefonu.

Ile trwa wymiana ekranu w Huawei P30?

Wymiana ekranu w Huawei P30 jest stosunkowo prostą naprawą, którą przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń serwisowych jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. W razie potrzeby wymianę ekranu w Huawei P30 wykonamy dla Ciebie szybciej. Dzięki temu bardzo szybko będziesz mógł odebrać swój telefon z naszego stacjonarnego punktu serwisowego. Jeśli jednak nie masz możliwości osobiście oddać swój telefon, zachęcamy do skorzystania z usług serwisu telefonów online. W tym celu proponujemy ubezpieczone przesyłki kurierskie, które pozwolą na dostarczenie telefonu do serwisu, a następnie po naprawie pod wskazany adres klienta. Po wymianie ekranu w Huawei P30 telefon przejdzie dokładne testy, które pozwolą upewnić się, że jest w pełni sprawny.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei P30?

Aktualne ceny napraw telefonów, w tym wymiany ekranu w Huawei P30 możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie internetowej. W ramach podanej tam wyceny otrzymasz nową część oraz serwisową usługę wymiany ekranu w Huawei P30 na nowy. Jeśli powierzysz nam swój telefon do naprawy, będziesz mieć pewność, że nie zaskoczą Cię dodatkowe koszty. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na usługę wymiany ekranu w Huawei P30.