serwis huawei p30 lite

Wymiana Wyświetlacza Huawei P30 Lite

Cena: 330 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Huawei P30 lite

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w Huawei P30 Lite

Jednym z najczęściej wybieranych modelu Huawei jest P30 Lite. Na jego popularność z pewnością wpływa dobra cena oraz ciekawe wykonanie. Niestety jednak podobnie jak inne telefony, model ten jest narażony na powstanie różnych uszkodzeń, które mogą powstać w trakcie codziennego korzystania. Najczęściej są to uszkodzenia wyświetlaczy spowodowane upadkiem lub zgnieceniem. Kiedy niezbędna będzie wymiana ekranu w Huawei P30 Lite? Z pewnością wtedy, gdy wyświetlacz nie radzi sobie z prawidłowym wyświetlaniem obrazu. Tego typu naprawa będzie też konieczna w sytuacji, gdy telefon nie reaguje na dotyk. Jeśli wyświetlacz i dotyk działa prawidłowo, możesz też rozważyć opcję wymiany samej szybki wyświetlacza.

Ile trwa wymiana ekranu w Huawei P30 Lite?

Nasz serwis dba o to, aby czas naprawy ograniczyć do niezbędnego minimum, które pozwoli na zachowanie najwyższej jakości usług serwisowych. Większość uszkodzeń jesteśmy w stanie usunąć jeszcze tego samego dnia. Gdy tylko telefon trafi do serwisu, zarejestrujemy go w naszym systemie, a następnie przekażemy do technika, który zajmie się demontażem uszkodzonej części, a następnie wykona wymianę ekranu w Huawei P30 Lite. Po wykonanej naprawie telefon zostanie skierowany na testy, które pozwolą potwierdzić, że jest on w pełni sprawy. Po zakończeniu całej procedury będzie gotowy do odbioru. Możesz odebrać go osobiście w naszym punkcie stacjonarnym lub skorzystać z wysyłki kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei P30 Lite?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei P30 Lite, aktualny cennik usług serwisowych znajdziesz na naszej stronie Pan Szybka. Przedstawiona w sklepie cena zawiera nową część oraz serwisową usługę wymiany ekranu w Huawei P30 Lite na nowy. Korzystając z profesjonalnego serwisu, masz pewność, że to całkowity koszt naprawy telefonu. Na wymianę ekranu w Huawei P30 Lite otrzymasz 3 miesiące gwarancji.