serwis huawei p30 lite

Wymiana Wyświetlacza Huawei P30 Lite

Cena: 330 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Huawei P30 lite

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w Huawei P30 Lite

Jednym z najczęściej wybieranych modelu Huawei jest P30 Lite. Na jego popularność z pewnością wpływa dobra cena oraz ciekawe wykonanie. Niestety jednak podobnie jak inne telefony, model ten jest narażony na powstanie różnych uszkodzeń, które mogą powstać w trakcie codziennego korzystania. Najczęściej są to uszkodzenia wyświetlaczy spowodowane upadkiem lub zgnieceniem. Kiedy niezbędna będzie wymiana ekranu w Huawei P30 Lite? Z pewnością wtedy, gdy wyświetlacz nie radzi sobie z prawidłowym wyświetlaniem obrazu. Tego typu naprawa będzie też konieczna w sytuacji, gdy telefon nie reaguje na dotyk. Jeśli wyświetlacz i dotyk działa prawidłowo, możesz też rozważyć opcję wymiany samej szybki wyświetlacza.

Ile trwa wymiana ekranu w Huawei P30 Lite?

Nasz serwis dba o to, aby czas naprawy ograniczyć do niezbędnego minimum, które pozwoli na zachowanie najwyższej jakości usług serwisowych. Większość uszkodzeń jesteśmy w stanie usunąć jeszcze tego samego dnia. Gdy tylko telefon trafi do serwisu, zarejestrujemy go w naszym systemie, a następnie przekażemy do technika, który zajmie się demontażem uszkodzonej części, a następnie wykona wymianę ekranu w Huawei P30 Lite. Po wykonanej naprawie telefon zostanie skierowany na testy, które pozwolą potwierdzić, że jest on w pełni sprawy. Po zakończeniu całej procedury będzie gotowy do odbioru. Możesz odebrać go osobiście w naszym punkcie stacjonarnym lub skorzystać z wysyłki kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei P30 Lite?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei P30 Lite, aktualny cennik usług serwisowych znajdziesz na naszej stronie Pan Szybka. Przedstawiona w sklepie cena zawiera nową część oraz serwisową usługę wymiany ekranu w Huawei P30 Lite na nowy. Korzystając z profesjonalnego serwisu, masz pewność, że to całkowity koszt naprawy telefonu. Na wymianę ekranu w Huawei P30 Lite otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.