serwis huawei p20 pro

Wymiana Wyświetlacza Huawei P20 Pro

Cena: 799 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Huawei P20 Pro

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w Huawei P20 PRO

Jeśli Twój telefon uległ niedawno uszkodzeniu i zastanawiasz się, czy musisz wymieniać wyświetlacz, koniecznie zapoznaj się z naszymi podpowiedziami. W niektórych przypadkach naprawa musi polegać na kompletnej wymianie ekranu w Huawei P20 PRO. Wymiana szybki możliwa jest tylko przy niektórych uszkodzeniach. Wymiana wyświetlacza będzie konieczna, gdy telefon po upadku lub zgnieceniu nie potrafi dobrze wyświetlić obrazu. Jak to rozpoznać? Pojawiające się obrazy będą zniekształcone. Może też pojawić się problem z zanikaniem lub całkowitym brakiem obrazu. Wymiany ekranu w Huawei P20 Pro należy wykonać też w telefonach z rozlanym wyświetlaczem lub w przypadku braku odpowiedniej rekcji telefonu na dotyk. Przy uszkodzeniach w obrębie ramki może okazać się, że wyświetlacz nie będzie jedynym elementem do wymiany.

Ile trwa wymiana ekranu w Huawei P20 PRO?

Nasz serwis wykorzystuje do napraw profesjonalne urządzenia oraz akcesoria, które pozwalają na maksymalne skrócenie czasu, jaki telefon będzie musiał u nas spędzić. Wymiana ekranu w większości przypadków jest prostą naprawą, dzięki czemu urządzenie odzyskasz nawet w ciągu kilku godzin. Po wymianie ekranu w Huawei P20 PRO bardzo szybko będziesz mógł odebrać swój telefon w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Jeśli chcesz, możesz też skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Po wykonaniu wymiany ekranu w Huawei P20 PRO telefon trafi na testy, które pozwolą potwierdzić, że wszystko działa prawidłowo.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei P20 PRO?

Koszt wymiany ekranu w telefonie Huawei P20 PRO sprawdzisz na naszej stronie internetowej. W ramach opłaty dostaniesz nowy wyświetlacz oraz usługę serwisową wymiany wyświetlacza w Huawei P20 PRO na nowy. Po naprawie bardzo dokładnie zabezpieczymy Twój telefon, a następnie odpowiednio zapakujemy. Tak przygotowaną przesyłkę, przekażemy firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę do Twojego domu. Telefon po naprawie możesz odebrać też w naszym stacjonarnym punkcie. Na wymianę ekranu w Huawei P20 PRO otrzymasz 3 miesiące gwarancji.