serwis huawei p smart 2019

Wymiana Wyświetlacza Huawei P Smart 2019

Cena: 299 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Huawei P Smart 2019

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w Huawei P Smart 2019

Masz uszkodzony wyświetlacz? Zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku będzie konieczne wykonanie wymiany ekranu w Huawei P Smart 2019, czy wystarczy sama wymiana szybki? Już odpowiadamy na te pytania. Wymiana wyświetlacza musi mieć miejsce, gdy telefon po upadku lub zgnieceniu nie potrafi właściwie wyświetlić obrazu. Jak może się to objawiać? Zniekształceniem, zanikaniem lub całkowitym brakiem obrazu. Wymiany ekranu w Huawei P Smart 2019 należy wykonać również w przypadku rozlania wyświetlacza lub braku odpowiedniej rekcji telefonu na dotyk. W wymienionych powyżej przypadkach wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że jeśli w telefonie poza zbitym wyświetlaczem pojawiły się inne problemy, niezbędne będzie przeprowadzenie pełnej diagnozy, czy wygięcie lub wgniecenie nie spowodowało innych uszkodzeń.

Ile trwa wymiana ekranu w Huawei P Smart 2019?

Podobnie jak w przypadku innych telefonów, wymiana ekranu w Huawei P Smart 2019 przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń serwisowych jest prostą naprawą. Dlatego też zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu kilku godzin. To sprawia, że po wymianie ekranu w Huawei P Smart 2019 bardzo szybko będziesz mógł odzyskać swój telefon. Możesz odwiedzić nasz punkt stacjonarny lub skorzystać z ubezpieczonej wysyłki kurierskiej po zleceniu naprawy online. Po dokonaniu wymiany ekranu w Huawei P Smart 2019 telefon przejdzie dokładne testy, co pozwoli potwierdzić, że naprawa przebiegła pomyślnie.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei P Smart 2019?

Zastanawiasz się, ile może kosztować wymiana ekranu w Huawei P Smart 2019? Na stronie serwisu Pan Szybka zawsze znajdziesz aktualne ceny naprawy telefonów. Cena podana przy produkcie obejmuje nową cześć oraz serwisową usługę wymiany ekranu w Huawei P Smart 2019 na nowy. Korzystając z profesjonalnego serwisu, masz pewność, że naprawa Twojego telefonu zostanie przeprowadzona prawidłowo. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na usługę wymiany ekranu w Huawei P Smart 2019.