serwis mate 20 pro

Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 20 Pro

Cena: 989 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Huawei Mate 20 Pro

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w Huawei Mate 20 PRO

Jeśli zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku niezbędne będzie wykonanie wymiany ekranu w telefonie Huawei Mate 20 PRO, przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik. Wymiana wyświetlacza ma miejsce w sytuacji, gdy urządzenie nie potrafi poprawnie wyświetlić obrazu. Może objawiać się to zniekształceniem, zanikaniem lub całkowitym brakiem obrazu. Wymiany ekranu w Huawei Mate 20 PRO dokonuje się też w przypadku rozlania wyświetlacza lub braku odpowiedniej rekcji na dotyk. W takich przypadkach wymiana szybki niestety nie będzie możliwa. Dodatkowym warunkiem do samej wymiany wyświetlacza będzie też brak innych uszkodzeń takich jak wygięcie lub wgniecenia w telefonie. W pozostałych przypadkach nasz serwis będzie musiał przeprowadzić pełną diagnozę, która pozwoli na ustalenie, co jeszcze powinno zostać wymienione.

Ile trwa wymiana ekranu w Huawei Mate 20 PRO?

Wymiana ekranu w Huawei Mate 20 Pro to stosunkowo prosta naprawa, którą przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu będziesz mógł szybko odzyskać swój telefon. W zależności od preferencji możesz odwiedzić jeden z naszych punktów stacjonarnych lub skorzystać z możliwości przesłania urządzenia ubezpieczoną przesyłką kurierską. Po wykonaniu serwisowej wymiany ekranu w Huawei Mate 20 Pro telefon zostanie skierowany na dokładne testy, aby upewnić się, że wróci do Ciebie w pełni sprawny.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei MATE 20 PRO?

Jeśli w Twoim telefonie doszło do uszkodzenia wyświetlacza, aktualny cennik serwisowy możesz zawsze sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Podana tam cena będzie obejmować nową cześć oraz serwisową usługę wymiany ekranu w Huawei Mate 20 PRO na nowy. Oddając telefon do profesjonalnego serwisu, będziesz mieć pewność, że nie narazisz się na żadne dodatkowe koszty związane z naprawą wyświetlacza. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na usługę wymiany ekranu w Huawei Mate 20 PRO.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.