serwis mate 20 pro

Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 20 Pro

Cena: 989 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Huawei Mate 20 Pro

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w Huawei Mate 20 PRO

Jeśli zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku niezbędne będzie wykonanie wymiany ekranu w telefonie Huawei Mate 20 PRO, przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik. Wymiana wyświetlacza ma miejsce w sytuacji, gdy urządzenie nie potrafi poprawnie wyświetlić obrazu. Może objawiać się to zniekształceniem, zanikaniem lub całkowitym brakiem obrazu. Wymiany ekranu w Huawei Mate 20 PRO dokonuje się też w przypadku rozlania wyświetlacza lub braku odpowiedniej rekcji na dotyk. W takich przypadkach wymiana szybki niestety nie będzie możliwa. Dodatkowym warunkiem do samej wymiany wyświetlacza będzie też brak innych uszkodzeń takich jak wygięcie lub wgniecenia w telefonie. W pozostałych przypadkach nasz serwis będzie musiał przeprowadzić pełną diagnozę, która pozwoli na ustalenie, co jeszcze powinno zostać wymienione.

Ile trwa wymiana ekranu w Huawei Mate 20 PRO?

Wymiana ekranu w Huawei Mate 20 Pro to stosunkowo prosta naprawa, którą przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu będziesz mógł szybko odzyskać swój telefon. W zależności od preferencji możesz odwiedzić jeden z naszych punktów stacjonarnych lub skorzystać z możliwości przesłania urządzenia ubezpieczoną przesyłką kurierską. Po wykonaniu serwisowej wymiany ekranu w Huawei Mate 20 Pro telefon zostanie skierowany na dokładne testy, aby upewnić się, że wróci do Ciebie w pełni sprawny.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Huawei MATE 20 PRO?

Jeśli w Twoim telefonie doszło do uszkodzenia wyświetlacza, aktualny cennik serwisowy możesz zawsze sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Podana tam cena będzie obejmować nową cześć oraz serwisową usługę wymiany ekranu w Huawei Mate 20 PRO na nowy. Oddając telefon do profesjonalnego serwisu, będziesz mieć pewność, że nie narazisz się na żadne dodatkowe koszty związane z naprawą wyświetlacza. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na usługę wymiany ekranu w Huawei Mate 20 PRO.