Serwis Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 13 Pro

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz
Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 13 Pro

Ile kosztuje wymiana szybki w Xiaomi Redmi Note 13 Pro?

Cena wymiany szybki w Xiaomi Redmi Note 13 Pro to zł

Na czym polega wymiana szybki w Xiaomi Redmi Note 13 Pro?

Wymiana szybki w telefonie Xiaomi Redmi Note 13 Pro polega na separacji poszczególnych warstw wyświetlacza. Proces ten jest niezwykle skomplikowany i wymagający odpowiednich umiejętności, dlatego warto aby naprawę przeprowadził wykwalifikowany technik. Aby poprawnie wyciąć zbitą szybkę, do naprawy stosujemy żyłkę molibdenową o odpowiedniej grubości do danej specyfikacji ekranu. Następnie umieszczamy wyświetlacz wraz z nową szybką w maszynie do laminacji i poddajemy procesowi klejenia. Tak przygotowany ekran ponownie montujemy do ramki telefonu.

Czy naprawa szybki w Xiaomi Redmi Note 13 Pro jest zawsze możliwa?

Wymiana szybki w telefonie jest zawsze możliwa. Jednak nie w każdym przypadku przyniesie ona zamierzony efekt. Jeśli Twój smartfon doznał uszkodzenia matrycy, to wymiana szybki odświeży jedynie wygląd szkła ochronnego, ale nie rozwiąże problemu z nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. Jeśli nie jesteś pewien co do zakresu usterki w Twoim urządzeniu, zapraszamy na darmową ekspertyzę. Nasi specjaliści zdiagnozują problem i przedstawią odpowiedni do zakresu uszkodzenia kosztorys.

Co zrobić, jeśli wymiana szybki nie jest możliwa?

Jeśli wyświetlacz w Twoim urządzeniu doznał krytycznych uszkodzeń, zalecamy jego wymianę w naszym serwisie. Nowy ekran pozwoli Ci cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia oraz najlepszą jakością obrazu. Pamiętaj, że wymiana ekranu dotyczy całego kompletu (matryca, panel dotykowy, nowa szybka).

Czy wymieniana szybka jest oryginalna?

Autoryzowane serwisy Xiaomi nie świadczą usługi wymiany samej szybki, z tego też względu nie ma w produkcji nowych, oryginalnych szybek. Jako profesjonalny serwis świadczymy nasze usługi na najwyższej jakości zamiennikach OEM, które wykonaniem nie odbiegają od oryginału. Dzięki temu po wymianie szybki Twój smartfon będzie wyglądał i działał jak nowy.

Czy po naprawie zabezpieczacie telefon?

W naszym serwisie do naprawy możesz zamówić hydrożelową folię ochronną, która po usłudze pomoże zabezpieczyć twój smartfon przed kolejnymi nieszczęśliwymi wypadkami. Koszt folii wynosi 70zł.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.