serwis xiaomi redmi note 10 pro

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Cena: 419 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Wymiana szybki w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro Codzienne korzystanie z telefonów komórkowych naraża je na potencjalne uszkodzenia wynikające z upadku lub przygniecenia. Do naszego serwisu Xiaomi, najczęściej trafiają urządzenia z rozbitą szybką wyświetlacza. Wybierając taką usługę wykonamy dla ciebie serwisową wymianę szybki w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Ze względu na delikatność […]

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Codzienne korzystanie z telefonów komórkowych naraża je na potencjalne uszkodzenia wynikające z upadku lub przygniecenia. Do naszego serwisu Xiaomi, najczęściej trafiają urządzenia z rozbitą szybką wyświetlacza. Wybierając taką usługę wykonamy dla ciebie serwisową wymianę szybki w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Ze względu na delikatność ekranów, naprawa wymaga dużej precyzji, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu. Dlatego pamiętaj, aby powierzyć swoje urządzenie profesjonalnemu serwisowi Xiaomi. Wszystkie komponenty, których używamy podczas naprawy przechodzą dokładną weryfikację pod kątem jakości i sprawności. Odbierając swojego Xiaomi Redmi Note 10 Pro z serwisu dostajesz od nas 3-miesięczną gwarancję.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro?

Ciągły dostęp do telefonu jest obecnie bardzo ważny, dlatego staramy się, aby naprawa Twojego Xiaomi Redmi Note 10 Pro została wykonana jak najszybciej. Warto jednak pamiętać, że urządzenia te są bardzo delikatne i wymagają dużej uwagi oraz ostrożności. Proces wymiany szybki nie potrwa dłużej niż kika godzin. Jeśli posiadasz telefon zastępczy możesz skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. Pozwoli to na wygodną, zdalną wymianę szybki w Twoim urządzeniu.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro?

Cenę wymiany szybki w Xiaomi Redmi Note 10 Pro możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej lub poprzez kontakt z wybranym serwisem. Decydując się na zakup usługi w naszym sklepie internetowym w cenie otrzymasz nową szybkę oraz jej serwisową wymianę. Każdy telefon po naprawie jest przez nas dokładnie pakowany i zabezpieczany przed wysyłką. Gotową przesyłkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją na dowolny wybrany przez Ciebie adres. Na wymianę szybki w Xiaomi Redmi Note 10 Pro otrzymasz 3-miesięczną gwarancję.