serwis xiaomi poco f1

Wymiana szybki Xiaomi POCO F1

Cena: 189 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Xiaomi POCO F1

Podczas codziennego korzystania z telefonów, cały czas narażamy je na ewentualny upadek lub przygniecenie, które mogą prowadzić do pęknięcia szybki. To zdecydowanie najczęstsze uszkodzenie, którego napraw dokonuje się w serwisie telefonów komórkowych. Decydując się na zakup tej usługi, wykonamy dla Ciebie serwisową wymianę szybki w telefonie POCO F1. Pamiętaj, że tego typu naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych serwisantów z doświadczeniem, ponieważ niektóre wymagają odpowiedniej precyzji. Podczas usługi w serwisie telefonów demontujemy uszkodzoną szybkę i zastępujemy ją nową. Coraz więcej smartfonów posiada wyświetlacze, które mają zakrzywione ekrany lub nieregularne wycięcia w szkle na akcesoria typu głośnik, czy aparat. Tego typu urządzenia wymagają specjalistycznych maszyn serwisowych, które pozwolą na precyzyjne oddzielenie takiej szybki od ekranu. Nasz serwis telefonów komórkowych wykonuje naprawy wyłącznie na oryginalnych częściach, a przed wykonaniem naprawy przechodzą dokładną weryfikację.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Xiaomi POCO F1?

Wszystkie naprawy telefonów wymagają bardzo dużej dokładności, dlatego w naszym serwisie opracowaliśmy podział pracy na poszczególne etapy. Usługę rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki od kuriera. Następnie demontujemy uszkodzony element i dokonujemy wymiany szybki w telefonie Xiaomi POCO F1. Kolejnym krokiem jest przekazanie telefonów na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy do klienta. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z naszymi procedurami, jednak na każdym etapie obsługi serwisowej dbamy o to, by skrócić czas pracy do niezbędnego minimum, które pozwala na zachowanie należytej staranności podczas wymiany szybki. Podczas wymiany szybki w telefonie Xiaomi POCO F1, klient otrzymuje powiadomienia o statusie naprawy oraz numer listu nadania, który pozwala na śledzenie przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Xiaomi POCO F1?

Cenę wymiany szybki w telefonie Xiaomi POCO F1 zawsze możesz sprawdzić na naszej stronie. Decydując się na zakup tej usługi, w cenie otrzymasz: darmową wysyłkę kurierem, nową szybkę oraz serwisową usługę wymiany szybki na nową. Podana cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany szybki w Xiaomi POCO F1, dzięki czemu nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. Każdy telefon po wykonanej naprawie jest przez nas bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany. Tak przygotowaną przesyłkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę na dowolnie wskazany adres. Na wymianę szybki w Xiaomi POCO F1 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.