telefon xiaomi mi 9t

Wymiana szybki Xiaomi Mi 9T

Cena: 499 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T

Podczas codziennego korzystania z telefonów, cały czas narażamy je na ewentualny upadek lub przygniecenie, które mogą prowadzić do pęknięcia szybki w telefonie. To zdecydowanie najczęstsze uszkodzenie, którego napraw dokonuje się w serwisie telefonów komórkowych. Decydując się na zakup tej usługi, wykonamy dla Ciebie serwisową wymianę szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T. Pamiętaj, że tego typu naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych serwisantów z dużym doświadczeniem, którzy przeprowadzają naprawy w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych Xiaomi. Podczas obsługi w serwisie telefonów demontujemy uszkodzoną szybkę i zastępujemy ją nową. Coraz więcej telefonów posiada wyświetlacze, które mają zakrzywione ekrany lub nieregularne wycięcia w szkle na akcesoria typu głośnik, czy aparat. Tego typu urządzenia wymagają specjalistycznych maszyn serwisowych, które pozwolą na precyzyjne oddzielenie takiej szybki od ekranu. Nasz serwis telefonów komórkowych wykonuje naprawy wyłącznie na oryginalnych częściach, które przed wykonaniem naprawy przechodzą dokładną weryfikację.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T?

Wszystkie naprawy telefonów wymagają bardzo dużej dokładności, dlatego w naszym serwisie telefonów komórkowych opracowaliśmy podział pracy na poszczególne etapy. Usługę rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki od kuriera. Następnie demontujemy uszkodzony element, dokonujemy wymiany szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T. Kolejnym krokiem jest przekazanie telefonów na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy do klienta. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z naszymi procedurami, jednak na każdym etapie obsługi serwisowej dbamy o to, by skrócić czas pracy do niezbędnego minimum, które pozwala na zachowanie należytej staranności podczas wymiany szybki. Podczas wymiany szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T, klient otrzymuje powiadomienia o statusie naprawy oraz numer listu nadania, który pozwala na śledzenie przesyłki na stronie firmy kurierskiej. Odesłanie telefonu kurierem jest bezpłatne.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T?

Cenę wymiany szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T zawsze możesz sprawdzić na naszej stronie. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej usługi w naszym sklepie internetowym, w cenie otrzymasz: darmową wysyłkę kurierem w obie strony, nową szybkę oraz serwisową usługę wymiany uszkodzonej szybki na nową. Podana cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T, dzięki czemu nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. Każdy telefon po wykonanej naprawie jest przez nas bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany. Tak przygotowaną przesyłkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę do Twojego domu, miejsca pracy lub pod inny, dowolnie wskazany adres. Na wymianę szybki w Xiaomi Mi 9T otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

 

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana szybki Xiaomi Mi 9T

Ile kosztuje wymiana szybki w Xiaomi Mi 9T?

Cena wymiany szybki w Xiaomi Mi 9T to 499zł

Na czym polega wymiana szybki w Xiaomi Mi 9T?

Wymiana szybki w telefonie Xiaomi Mi 9T polega na separacji poszczególnych warstw wyświetlacza. Proces ten jest niezwykle skomplikowany i wymagający odpowiednich umiejętności, dlatego warto aby naprawę przeprowadził wykwalifikowany technik. Aby poprawnie wyciąć zbitą szybkę, do naprawy stosujemy żyłkę molibdenową o odpowiedniej grubości do danej specyfikacji ekranu. Następnie umieszczamy wyświetlacz wraz z nową szybką w maszynie do laminacji i poddajemy procesowi klejenia. Tak przygotowany ekran ponownie montujemy do ramki telefonu.

Czy naprawa szybki w Xiaomi Mi 9T jest zawsze możliwa?

Wymiana szybki w telefonie jest zawsze możliwa. Jednak nie w każdym przypadku przyniesie ona zamierzony efekt. Jeśli Twój smartfon doznał uszkodzenia matrycy, to wymiana szybki odświeży jedynie wygląd szkła ochronnego, ale nie rozwiąże problemu z nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. Jeśli nie jesteś pewien co do zakresu usterki w Twoim urządzeniu, zapraszamy na darmową ekspertyzę. Nasi specjaliści zdiagnozują problem i przedstawią odpowiedni do zakresu uszkodzenia kosztorys.

Co zrobić, jeśli wymiana szybki nie jest możliwa?

Jeśli wyświetlacz w Twoim urządzeniu doznał krytycznych uszkodzeń, zalecamy jego wymianę w naszym serwisie. Nowy ekran pozwoli Ci cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia oraz najlepszą jakością obrazu. Pamiętaj, że wymiana ekranu dotyczy całego kompletu (matryca, panel dotykowy, nowa szybka).

Czy wymieniana szybka jest oryginalna?

Autoryzowane serwisy Xiaomi nie świadczą usługi wymiany samej szybki, z tego też względu nie ma w produkcji nowych, oryginalnych szybek. Jako profesjonalny serwis świadczymy nasze usługi na najwyższej jakości zamiennikach OEM, które wykonaniem nie odbiegają od oryginału. Dzięki temu po wymianie szybki Twój smartfon będzie wyglądał i działał jak nowy.

Czy po naprawie zabezpieczacie telefon?

W naszym serwisie do naprawy możesz zamówić hydrożelową folię ochronną, która po usłudze pomoże zabezpieczyć twój smartfon przed kolejnymi nieszczęśliwymi wypadkami. Koszt folii wynosi 70zł.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.