serwis samsung note 9

Wymiana szybki Samsung Note 9

Cena: 429 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Note 9

Czy wiesz, że Twój telefon pomimo korzystania z dodatkowej ochrony w postaci pokrowca, czy szkła hartowanego i tak jest narażony na powstanie różnych uszkodzeń? Telefony najczęściej trafiają do serwisu przez zbitą szybkę na skutek upadku lub przygniecenia. Jeśli i w Twoim telefonie masz pękniętą szybkę, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi serwisowej wymiany szybki w telefonie Samsung Note 9 na nową. Tego typu naprawy powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach, w których pracują wykwalifikowani technicy serwisowi. Nasz serwis posada specjalne narzędzia i urządzenia serwisowe, które pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług. Po otrzymaniu urządzenia zdemontujemy uszkodzoną szybkę i wymienimy ją na nową.

Ile trwa wymiana szybki w telefonie Samsung Note 9?

Telefony towarzyszą nam na każdym kroku, dlatego też nie lubimy się z nimi rozstawać. Serwis Pan Szybka zadbał o to, aby stworzyć procedury pozwalające na wykonywanie jakościowych napraw, w krótkim czasie. Przede wszystkim wszystkie części potrzebne do naprawy posiadamy na miejscu, to sprawia, że większość napraw wykonujemy nawet w ciągu godziny od otrzymania urządzenia. Usługa wymiany szybki w telefonie Samsung Note 9 rozpocznie się od zdemontowania uszkodzonej szybki, dokładnego przygotowania i oczyszczenia telefonu ze zbitych szkiełek. Następnym krokiem będzie wykonanie montażu nowej szybki. Po przeprowadzeniu wymiany szybki w telefonie Samsung Note 9 trafi on na dokładne testy, które pozwolą potwierdzić sprawność urządzenia. Telefon przygotowany przez nasz serwis będzie gotowy do odebrania w jednym z punktów stacjonarnych. Istnieje też opcja przesyłki urządzenia paczką kurierską.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Note 9?

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Note 9? Aktualne ceny naszych usług możesz zawsze sprawdzić  na naszej stronie internetowej. Decydując się na zakup produktu w sklepie internetowym, otrzymasz od nas w cenie nową część oraz serwisową usługe wymiany szybki w telefonie Samsung Note 9 na nową. Korzystając z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe koszty. Na wymianę szybki w telefonie Samsung Note 9 dostaniesz 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana szybki Samsung Note 9

Ile kosztuje wymiana szybki w Samsung Note 9?

Cena wymiany szybki w Samsung Note 9 to 429zł

Na czym polega wymiana szybki w Samsung Note 9?

Usługa wymiany szybki w Samsung Note 9 polega na separacji poszczególnych warstw, m.in. uszkodzonej szybki od matrycy ekranu. Proces ten wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz narzędzi, bez których naprawa jest niemożliwa. Do usunięcia zbitego szkła używa się cienkiej, molibdenowej żyłki, którą umieszczamy między warstwami. Cała operacja jest niezwykle trudna i niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia wyświetlacza, dlatego ważne jest, aby usługa była realizowana przez doświadczonych specjalistów.

Czy naprawa szybki w Samsung Note 9 jest zawsze możliwa?

Niestety wymiana szybki nie zawsze będzie możliwa. Przed podjęciem decyzji o naprawie warto sprawdzić czy na naszym wyświetlaczu nie pojawiły się czarne plamy, zielone pasy lub tzw. martwe piksele. Jeśli którekolwiek z wyżej wymienionych objawów widnieje w Twoim urządzeniu to wymiana samej szybki nie przyniesie zamierzonych efektów.

Co zrobić, jeśli wymiana szybki nie jest możliwa?

Wymiana szybki w telefonie będzie niemożliwa w momencie, kiedy doszło do uszkodzenia matrycy ekranu. W tej sytuacji pozostaje nam jedynie usługa wymiany wyświetlacza w Samsung Note 9.

Czy wymieniana szybka jest oryginalna?

Niestety Samsung nie ma w swojej ofercie oryginalnych szyb wymiennych. W takiej sytuacji serwisy pogwarancyjne zmuszone są do korzystania z części dystrybułowanych przez hurtownie GSM. Nasza placówka posiada dostęp do najwyższej jakości szybek zamiennych z oznaczeniem OEM, czyli jakości zbliżonej do oryginału. Jako profesjonalny serwis jesteśmy pewni co do wykorzystywanych przez nas komponentów.

Czy po naprawie zabezpieczacie telefon?

W naszym serwisie do naprawy możesz zamówić hydrożelową folię ochronną, która po usłudze pomoże zabezpieczyć twój smartfon przed kolejnymi nieszczęśliwymi wypadkami. Koszt folii wynosi 70zł.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.