serwis samsung note 9

Wymiana szybki Samsung Note 9

Cena: 549 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Note 9

Czy wiesz, że Twój telefon pomimo korzystania z dodatkowej ochrony w postaci pokrowca, czy szkła hartowanego i tak jest narażony na powstanie różnych uszkodzeń? Telefony najczęściej trafiają do serwisu przez zbitą szybkę na skutek upadku lub przygniecenia. Jeśli i w Twoim telefonie masz pękniętą szybkę, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi serwisowej wymiany szybki w telefonie Samsung Note 9 na nową. Tego typu naprawy powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach, w których pracują wykwalifikowani technicy serwisowi. Nasz serwis posada specjalne narzędzia i urządzenia serwisowe, które pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług. Po otrzymaniu urządzenia zdemontujemy uszkodzoną szybkę i wymienimy ją na nową.

Ile trwa wymiana szybki w telefonie Samsung Note 9?

Telefony towarzyszą nam na każdym kroku, dlatego też nie lubimy się z nimi rozstawać. Serwis Pan Szybka zadbał o to, aby stworzyć procedury pozwalające na wykonywanie jakościowych napraw, w krótkim czasie. Przede wszystkim wszystkie części potrzebne do naprawy posiadamy na miejscu, to sprawia, że większość napraw wykonujemy nawet w ciągu godziny od otrzymania urządzenia. Usługa wymiany szybki w telefonie Samsung Note 9 rozpocznie się od zdemontowania uszkodzonej szybki, dokładnego przygotowania i oczyszczenia telefonu ze zbitych szkiełek. Następnym krokiem będzie wykonanie montażu nowej szybki. Po przeprowadzeniu wymiany szybki w telefonie Samsung Note 9 trafi on na dokładne testy, które pozwolą potwierdzić sprawność urządzenia. Telefon przygotowany przez nasz serwis będzie gotowy do odebrania w jednym z punktów stacjonarnych. Istnieje też opcja przesyłki urządzenia paczką kurierską.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Note 9?

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Note 9? Aktualne ceny naszych usług możesz zawsze sprawdzić  na naszej stronie internetowej. Decydując się na zakup produktu w sklepie internetowym, otrzymasz od nas w cenie nową część oraz serwisową usługe wymiany szybki w telefonie Samsung Note 9 na nową. Korzystając z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe koszty. Na wymianę szybki w telefonie Samsung Note 9 dostaniesz 3 miesiące gwarancji.