Serwis telefonów Sopot

Naprawa telefonów Sopot

Zapoznaj się z naszą ofertą stacjonarną i online, aby przekonać się, że nasz serwis GSM Gdańsk Sopot to najlepszy wybór dla klientów z całego Trójmiasta! Jesteśmy otwarci w każdy dzień roboczy w dogodnych godzinach. Naprawa telefonów w Sopocie nigdy nie była prostsza! Nasz serwis znajduje się przy Alei Grunwaldzkiej 124 w Gdańsku, co sprawia, że łatwo do nas dotrzeć zarówno z Gdyni, jak i Sopotu. Specjalizujemy się w naprawie smartfonów trzech najpopularniejszych marek: Apple, Samsung i Xiaomi. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych serwisantów, wymiana szybki, wyświetlacza, baterii lub złącza ładowania w telefonie trwa maksymalnie dwa dni robocze. W większości przypadków naprawa telefonów w Gdańsku zajmuje tylko kilka godzin! Po każdej naprawie oferujemy 3 miesiące gwarancji oraz dożywotnie wsparcie.

Naprawiamy telefony najszybciej w całym Gdańsku, dzięki dużemu zaopatrzeniu w części serwisowe. Wymiana szybki w telefonie Gdańsk trwa zaledwie kilka godzin! Sprawdź nasz cennik napraw telefonów na stronie internetowej serwisu telefonów. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie. Polecamy także naprawy wysyłkowe, które realizujemy za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich. Taka naprawa potrwa kilka dni roboczych, bez konieczności wizyty w naszym serwisie GSM Gdańsk.

serwis telefonów komórkowych gdańsk chełm panszybka

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  serwis gsm gdańsk sopot

  Serwis GSM Sopot

  Jeśli masz styczność z uszkodzonym smartfonem – zgłoś się do naszego serwisu GSM! Wiemy jak trudno jest znaleźć zaufany serwis telefonów komórkowych, dlatego nasza placówka zlokalizowana w Gdańsku obsługuje mieszkańców całego Trójmiasta. Dzięki dobrze skomunikowanym położeniu bez problemu dotrzesz do nas nawet z Sopotu.

  Wybierz renomowany Serwis GSM Sopot Pan Szybka, a zobaczysz, że naprawa smartfonu może być szybka i przyjemna. Dodatkowo zapewniamy 3-miesiące gwarancji na wykonaną usługę, dzięki czemu możesz być pewien, że urządzenie będzie działać przez długi czas.

  Serwis telefonów komórkowych Sopot

  Nasze usługi naprawy telefonów komórkowych są dostępne dla każdego. Jeśli mieszkasz w Sopocie, koniecznie odwiedź naszą placówkę stacjonarną zlokalizowaną w Gdańsk Wrzeszcz. Lokalizacja pozwala na wygodny dojazd samochodem lub komunikacją SKM.

  Naprawa telefonów to nasza specjalność od 2014 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować usługi na najwyższym możliwym poziomie. Stosując oryginalne komponenty zapewniamy jakość oraz trwałość urządzenia po naprawie. Dodatkowym atutem naszego serwisu GSM jest fakt, iż nie ingerujemy w dane klienta zapisane na telefonie. Naprawa odbywa się bez przywracania smartfonu do ustawień fabrycznych.

  naprawa telefonu w serwisie gsm gdańsk sopot
  naprawa od ręki w serwisie gsm gdańsk sopot

  Naprawa telefonu od ręki – Serwis GSM Sopot

  Telefony komórkowe stanowią nieodłączny element codziennego życia. Nasz profesjonalny serwis GSM Sopot zapewnia naprawy smartfonów od ręki. Większość typowych usterek jesteśmy w stanie naprawić w ciągu tego samego dnia.

  Gorąco zachęcamy do rezerwacji terminu naprawy na naszej stronie. Dzięki temu, masz pewność, że nasi specjaliści podejmą się naprawy od razu po przekazaniu sprzętu do serwisu.