Serwis telefonów Gdańsk Dworzec

Naprawa telefonów Gdańsk Dworzec

Szukasz profesjonalnego serwisu, który mieści się niedaleko dworca w Gdańsku? Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu Pan Szybka. Jesteśmy pogwarancyjnym serwisem telefonów Samsung, iPhone oraz Xiaomi. Zajmujemy się wszystkimi usterkami spowodowanymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także oferujemy szeroką ofertę napraw związaną z wymianą komponentów oraz lutowania. Odwiedź nasz serwis telefonów Gdańsk i ciesz się swoim naprawionym telefonem jeszcze tego samego dnia! Specjalizujemy się w takich naprawach jak wymiana szybki, wymiana wyświetlacza, wymiana baterii oraz wielu innych usterkach. Znajdziesz nasz na ulicy Aleja Grunwaldzka 124, zaledwie kilka minut od dworca Gdańsk Wrzeszcz. Nasz serwis telefonów zlokalizowany jest przy głównej ulicy Gdańska, dlatego łatwo również do nas dotrzeć z przystanku tramwajowego.

Co nas wyróżnia? Jako serwis GSM Gdańsk wiemy, jak ważnym urządzeniem są Wasze smartfony, dlatego naprawy wykonujemy najszybciej i najdokładniej w Trójmieście. Większość części do najpopularniejszych modeli telefonów posiadamy na miejscu, przez co czas naprawy skraca się do minimum. Zarezerwuj wizytę online lub skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a przekonasz się, że serwis telefonów Pan Szybka to najlepszy serwis w całym Trójmieście!

serwis telefonów komórkowych gdańsk chełm panszybka

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  serwis i naprawa telefonów marki samsung apple xiaomi w gdańsku
  Wymiana szybki w jeden dzień!

  Naprawa telefonów Gdańsk tego samego dnia

  Pan Szybka to najszybciej wykonujący naprawy serwis GSM Gdańsk, który oferuje naprawy wymiany szybki wyświetlacza lub baterii od ręki. Nie straszne nam zakrzywione ekrany – większość szybek posiadamy na miejscu, a nasze zdobywane przez kilka lat doświadczenie pozwala nam na regenerację wyświetlacza z odbiorem tego samego dnia. Wiemy, jak istotne są w tych czasach smartfony, dlatego przyjęte zlecenia naprawy telefonów wykonujemy od razu po ich dostarczeniu. Zaopatrujemy serwis w części na bieżąco, żeby być gotowymi na każdy model telefonu. Znacznie skraca to czas realizacji naprawy telefonu. Wszystkie ceny naprawy telefonów w naszym serwisie są przecenione i trwają przez cały rok.

  Naprawa wysyłkowa dla całej Polski!

  Pogwarancyjny serwis telefonów Gdańsk Dworzec – Pan Szybka

  Jesteśmy dostępni również dla klientów spoza Trójmiasta. Wysyłkowa naprawa telefonów Gdańsk Dworzec to idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na szybkiej i sprawnej naprawie bez długiego oczekiwania na przesyłkę. Nasz profesjonalny serwis naprawi Twój smartfon w dniu dostarczenia go przez kuriera, a naprawiony telefon odeślemy następnego dnia. Cały proces nie powinien zająć więcej niż 3 dni robocze. Nasza oferta wysyłkowa jest identyczna z tą dostępną na stronie internetowej serwisu telefonów. Skorzystaj z naszej oferty darmowego kuriera. Najszybsze naprawy wysyłkowe obejmują:

  • wymiana szybki w telefonie Gdańsk
  • wymiana ekranu Gdańsk
  • wymiana baterii Gdańsk
  • wymiana plecków Gdańsk

  Każda przesyłka zwrotna jest ubezpieczona, aby Twój naprawiony telefon dotarł do Ciebie bez żadnych problemów. Na każdą naprawę udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

  naprawa uszkodzonego samsunga w trójmieście
  naprawa smartfonów iphone w serwisie panszybka gdańsk
  Zachowamy wszystkie twoje dane!

  Naprawa telefonów Gdańsk bez utraty danych

  Serwis telefonów Gdańsk to świetne miejsce dla osób, którym zależy, aby dane telefonu nie zostały utracone. Jako pogwarancyjny serwis nie mamy potrzeby ingerowania w zapisane informacje urządzenia. Po każdej naprawie jesteśmy w stanie przetestować telefon bez konieczności resetowania go do ustawień fabrycznych. Jeśli podczas naprawy zajdzie konieczność jego zresetowania, poinformujemy o każdym wykonanym przez nas kroku.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Gdańsku przy ulicy Alei Grunwaldzkiej 124, co sprawia, że serwis jest łatwo dostępny dla wszystkich mieszkańców oraz osób przyjezdnych. Wymiana szybki w telefonie Gdańsk nigdy nie była prostsza i szybsza!