serwis samsung note 20 ultra

Serwis Samsung Note 20 Ultra

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy Note 20 Ultra.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung Note 20 Ultra?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Samsung Note 20 Ultra

  Specyfikacja Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  Samsung Galaxy Note 20 Ultra wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 990 o częstotliwości 2,70 GHz. Jednostka ta jest 1,5x szybsza niż poprzednie modele, dzięki czemu jest najszybszym procesorem w smartfonach Galaxy. Za wyświetlanie obrazu odpowiada 6,9 calowy wyświetlacz w technologii Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości 3200x1440 pikseli. Dzięki odświerzaniu 120 Hz, ekran zapewnia jeszcze lepszą płynność obrazu. Samsung Note 20 Ultra dostępny jest w 3 wersjach pamięciowych: 128GB, 256GB i 512GB pamięci do przechowywania danych. Każda z wersji posiada 12GB pamięci RAM. Za czas pracy na urządzeniu odpowiada inteligenta bateria o pojemności 4500mAh z funkcją szybkiego ładowania. Dodatkowo Galaxy Note 20 Ultra na bezprzewodowe dzielenie się energią z innymi urządzeniami dzięki funkcji PowerShare. Aparat o matrycy 108 Mpix umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 8K.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  Najczęściej wykonywaną usługa dla modelu Samsung Galaxy Note 20 Ultra stanowi wymiana szybki lub wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi zależny będzie od zakresu uszkodzeń.  W momencie, gdy w telefonie uszkodzony został cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, niezbędna będzie wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy Note 20 Ultra. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym, jak również wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  Sprawna jak i wydajna bateria w telefonie jest podstawą. Od niej zależy bowiem, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata użytkowania. Często jednak poprzez niewłaściwe korzystanie ewentualnie nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia dojść może znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w Samsung Galaxy Note 20 Ultra na nową. Jeśli nie masz pewności co do bezpośredniej przyczyny problemu, możemy wykonać kompletną diagnozę telefonu, by namierzyć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  W przypadku noszenia telefonu bez pokrowca czy też korzystania ze źle dobranego etui, po jakimś czasie może okazać się, iż tylna klapka w Samsung Galaxy Note 20 Ultra może ulec zarysowaniu, a wręcz uszkodzeniu. Jest to istotny element, ze względu na odpowiednie odprowadzanie ciepła, jak również wodo- i pyłoszczelność urządzenia.  Z tego powodu sugeruje się wymianę tylnej szybki na nowej w momencie uszkodzenia klapki baterii. Będzie to istotne nie tylko ze względów estetyki, ale i bezpieczeństwa.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  W momencie stwierdzenia, iż telefon nie działa w prawidłowy sposób, nie znając konkretnej przyczyny wato wykonać pełną diagnozę urządzenia Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Serwis wykona dokładną weryfikację podzespołów w celu odnalezienia źródła problemu. Pozwoli to oszacować koszty  i czas naprawy, a tym samym podjąć decyzję co do jej zasadności i opłacalności.