Serwis Apple Watch SE

Serwis Apple Watch SE pomoże Tobie w każdej sytuacji! Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego smartwatcha Apple Watch SE? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę oraz naprawimy inne usterki w twoim smartwatchu.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Apple Watch SE?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie jednego wyniku

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Apple Watch SE

  Specyfikacja Apple Watch SE

  Apple Watch SE zainteresował użytkowników przede wszystkim świetną ceną w stosunku do braci z rodziny smartwatchy Apple. Zaprezentowany w 2020 roku zegarek mimo braku funkcji EKG czy badania natlenienia krwi nie odstawał znacząco od konkurencji. Zegarek nadrabiał swoim designem, wydajnością oraz dobrą baterią. Apple Watch SE wyposażony w wyświetlacz Retina OLED, procesor Apple S5 oraz 32gb pamięci świetnie sprawdza się nawet dla wymagających użytkowników.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch SE. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series SE?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series SE? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.