Serwis Xiaomi Redmi 9C NFC

Naprawa Xiaomi Redmi 9C NFC

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi 9C NFC? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Redmi 9C NFC na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi 9C NFC.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi 9C NFC i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi redmi 9c

Cennik napraw Xiaomi Redmi 9C NFC

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Redmi 9C NFC

  Xiaomi Redmi 9C NFC to dobry smarphone w niskiej cenie. Urządzenie zostało wyposażone w procesor MediaTek Helio G35 o częstotliwości 2,30 GHz i ośmiu rdzeniach. Wyświetlacz zastosowany w tym modelu to 6,53 calowy IPS TFT o rozdzielczości 720×1600 pikseli. Xiaomi Redmi 9C dostępny jest w trzech wariantach pamięciowych: 2GB, 3GB oraz 4GB pamięci RAM. Niewątpliwie mocną stroną tego modelu jest pojemna bateria 5000 mAh, a także obsługa dual SIM, co jak na taką półkę cenową robi wrażenie. Dodatkowo w telefonie znajdziemy wejście na kartę microSD o maksymalnej pojemności 512GB. Urządzenie sprawdzi się również dobrze dla fanów fotografii. Smartphone posiada potrójny aparat z tyłu, w tym główny obiektyw z matrycą 13 Mpix o rozdzielczości 4208×3120 pikseli.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi 9C NFC. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi 9C NFC

  Najczęstszym problemem pojawiającym się w wyniku upadku urządzenia jest rozbita szybka lub uszkodzony moduł wyświetlacza. O ile wymiana samej zbitej szybki jest dużo tańsza, to nie zawsze jest ona możliwa. W przypadku, gdy ekran nie będzie prawidłowo wyświetlał obrazu lub pojawią się problemy z funkcjonowaniem panelu dotykowego, konieczna będzie jego wymiana na nowy. Przy takiej usłudze klient ma możliwość wyboru między oryginalnym wyświetlaczem, a tańszym, najwyższej jakości zamiennikiem.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi 9C NFC

  Sprawna bateria to podstawa każdego smartphona. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z urządzenia po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez pierwsze dwa lata. Czasem jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatacje, możemy doprowadzić do spadku kondycji baterii znacznie szybciej. Mocno zużyta bateria może ulec uszkodzeniu i narazić podzespoły urządzenia na poważne szkody. Dlatego, jeśli zauważysz problemy z funkcjonowaniem baterii, rozważ jej wymianę na nową.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi 9C NFC

  Tylna klapka wbrew pozorom nie jest tylko elementem estetycznym telefonu. Odpowiada ona za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia pyło i wodo-szczelność. Długotrwałe korzystanie z telefonu, który ma uszkodzoną klapkę może doprowadzić do pojawienia się problemów z funkcjonowaniem podzespołów. Dlatego, w momencie uszkodzenia klapki baterii zalecamy jej wymianę na nową. Warto mieć na uwadze fakt, że stosowanie pokrowców lub etui ochronnych jedynie zwiększy bezpieczeństwo Twojego smartphona.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi 9C NFC

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi 9C NFC. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Redmi 9C NFC !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.