serwis xiaomi redmi 9a

Serwis Xiaomi Redmi 9A

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi 9A? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Redmi 9A na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi 9A.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi 9A i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Redmi 9A?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Xiaomi Redmi 9A

  Specyfikacja Xiaomi Redmi 9A

  Xiaomi Redmi 9A to dobry wybór dla tych, którzy szukają niedrogiego, wszechstronnego smartfona. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G25 o taktowaniu 2,0 Ghz zapewnia komfort użytkowania w tej klasie. Za wyświetlanie obrazu odpowiada 6,53 calowy wyświetlacz w technologi IPS TFT o rozdzielczości 1600x720 px. Ekran posiada wiele ustawień w tym - regulacja temperatury barwowej, tryb czytania, ochrona przed niebieskim światłem i wspracie przy świetle słonecznym. Redmi 9A został wyposażony w 32GB pamięci do przechowywania danych i dwa warianty pamięci RAM - 2GB i 3GB. Długi czas pracy urządzenia zapewnia bateria o pojemności 5000mAh. Dzięki niej telefon może służyć nawet do dwóch dni.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi 9A. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi 9A

  Jedną z najczęstszych napraw jakie wykonujemy dla Xiaomi Redmi 9A jest wymiana zbitej szybki i wymiana wyświetlacza. Jeżeli uszkodzeniu uległo tylko szybka, sama jej wymiana wystarczy aby telefon wyglądał jak nowy. W przypadku kiedy wyświetlacz przestaje działać prawidłowo, konieczna będzie jego wymiana na nowy. Niestety będzie się to wiązać z większym kosztem naprawy niż w przypadku zbitej szybki. Dlatego dajemy klientowi możliwość wyboru między nowym oryginalnym wyświetlaczem, a tańszym, najwyższej jakości zamiennikiem.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi 9A

  Nowa bateria w Xiaomi Redmi 9A powinna pozostać niezawodna przez najbliższe dwa lata. Niestety bywa tak, że kondycja baterii spada szybciej, niż jest to zagwarantowane. Zdarza się to w przypadku kiedy nie stosujemy się do zaleceń odnośnie ładowania urządzenia. Pomimo dużej pojemności baterii w Xiaomi Redmi 9A, często ładujemy go, kiedy nie jest to konieczne. Takie działania doprowadzają stopniowo do spadku wydajności baterii. Bardzo niebezpieczna dla urządzenia jest spuchnięta bateria, najczęściej spotykana po zalaniu. Może ona doprowadzić do uszkodzenia komponentów telefonu. Dlatego ważne jest aby jak najszybciej dostraczyć sprzęt z taką wadą do serwisu, w celu wymiany baterii na nową.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi 9A

  Klapka baterii w Xiaomi Redmi 9A, zapewnia estetykę oraz bezpieczeństwo telefonu. Służy ona także za odprowadzanie ciepła z urządzenia. Dlatego ważne jest aby zadbać o nasz sprzęt i stosować róznego radzaju etui ochronne. Brak takiego pokrowca naraża nasz telefon na wszelakie uszkodzenia zewnętrzne jak i wewnętrzne. Korzystanie z urządzenia ze zbitą tylną klapką może skutkować przypadkowym pokaleczeniem, a w najgorszym wypadku doprowadzić do uszkodzenia podzespołów smartfona. Jeśli posidasz Xiaomi Redmi 9A z wadliwą klapką baterii, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej usługi wymiany klapki. Dzięki temu zapewnisz bezpieczeństwo sobie i Twojemu urządzeniu.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi 9A

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi 9A. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.