Serwis Xiaomi Redmi 9

Naprawa Xiaomi Redmi 9

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi 9? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Redmi 9 na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi 9.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi 9 i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi redmi 9

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Redmi 9?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Redmi 9

  Xiaomi Redmi 9 ma sporo do zaoferowania za niewielkie pieniądze. Jak na swoją półkę cenową prezentuje się świetnie. Wyposażony w wyświetlacz IPS 6,53″ o rozdzielczości 2340×1080 bardzo dobrze odwzorowuje barwy. Pracę urządzeniu zapewnia procesor MediaTekhelio G80 oraz pamięć RAM 4GB. Długość pracy na jednym ładowaniu gwarantuje pojemna bateria o pojemności 5020mAh. Xiaomi Redmi 9 to smartfon, który przede wszystkim dobrze się prezentuje. Z tyłu umieszczone są 3 aparaty z głównym obiektywem pozwalającym na nagrywanie w FullHD. Xiaomi Redmi 9 pracuje na Androidzie z nakładką MIUI 11.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi 9. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi 9

  Najczęstszą naprawą wykonywaną w Xiaomi Redmi 9 jest wymiana szybki. Zabieg ten polega na demontażu pękniętego szkła ochronnego od wyświetlacza. Podczas wymiany szybki korzystamy ze specjalistycznych narzędzi. Podejmujemy się jej, kiedy wyświetlacz jest w pełni sprawny. Niestety, jeśli wyświetlacz nie reaguje na dotyk lub widnieją na nim uszkodzenia, konieczna będzie jego wymiana. W naszym serwisie dajemy klientowi możliwość wyboru części oryginalnej lub zamiennika o porównywalnej jakości.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi 9

  Sprawna bateria to podstawa każdego smartfona. Pozwala nam na wygodne korzystanie z urządzenia. Bateria producenta powinna spełniać swoje zastosowanie przez pierwsze dwa lata użytkowania. Zdarza się niestety, że kondycja baterii drastycznie spada. Dzieję się tak poprzez nieodpowiednie ładowanie telefonu lub nadmierną eksploatację baterii. Jeśli zauważysz, że twoje urządzenie nie wytrzymuje tak długo na jednym ładowaniu jak kiedyś, zgłoś się do nas. Wykonamy wstępną diagnozę oraz wykluczymy inne czynniki wpływające na stabilność telefonu.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi 9

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi 9. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Redmi 9 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.