Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Xiaomi towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Uszkodzony ekran może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Xiaomi dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi

  Wymiana ekranu Xiaomi Redmi

  Bez wątpienia smartfony są sprzętem, który coraz częściej i intensywniej używamy w codziennym życiu. Trzeba pamiętać jednak o tym, że te urządzenia są dosyć delikatne i często ulegają uszkodzeniom. Nawet stosując dobrze dopasowany pokrowiec i wysoce odporne szkło hartowanego, to pechowy upadek lub przygniecenie telefonu, może skutkować uszkodzeniem wyświetlacza. Warto pamiętać, że akcesoria ochronne nie dają 100% skutecznej ochrony. Uszkodzenie wyświetlacza wiąże się z koniecznością zakupu nowego smartfona lub całkowitej wymiany ekranu. Tańszą opcją jest zdecydowanie usługa wymiany komponentu.

  Czy wymiana ekranu Xiaomi Redmi jest potrzebna?

  Ze względu na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku upadku bądź przygniecenia ekranu, wymiana całego wyświetlacza często jest koniecznością. Bywa tak, że pęknięcia obejmują wyłącznie szybkę ochronną. Dlatego wskazana jest kompleksowa diagnoza, by ustalić zakres zniszczeń. Przy prawidłowo działającym ekranie i braku widocznych zmian na wyświetlaczu obejdzie się bez większych kosztów i wymiana samej zbitej szybki załatwi sprawę. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Gdy widoczne są plamy, przebarwienia, a do tego pojawiają się kłopoty z niedziałającym dotykiem, jedynym rozwiązaniem będzie wymiana całego wyświetlacza w telefonach Xiaomi Redmi.

  Wymiana ekranu Xiaomi Redmi w serwisie telefonów

  Bez względu na to, co przyczyniło się do powstania uszkodzenia wyświetlacza Xiaomi Redmi, jego naprawę najlepiej przeprowadzić w wyspecjalizowanym serwisie. Skorzystanie z usługi doświadczonych techników sprawi, że smartfon powróci do rąk właściciela w pełni sprawny, bez śladów po uszkodzeniu.

  Ile trwa wymiana ekranu Xiaomi Redmi?

  Dokładamy wszelkich starań, by wymiana ekranu w Xiaomi Redmi potrwała jak najkrócej. Usługę rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w naszym systemie. Następnie pracownik wykonywujący naprawę zdemontuje uszkodzony wyświetlacz, by precyzyjnie dopasować nowy. Takie czynności są czasochłonne i wymagają ogromnej uwagi i precyzji. Ostatecznie telefon przechodzi dokładne testy, pozwalające sprawdzić czy smartfon jest gotowy do użytku i nie przejwia żadnych problemów z funkcjonowaniem. Żeby upewnić się, czy wymiana ekranu zostanie przeprowadzona jeszcze tego samego dnia, należy skontaktować się z nami w sprawie dostępności części dla modelu Xiaomi Redmi.

  Wymiana ekranu Xiaomi Redmi koszt naprawy

  Cenę wymiany wyświetlacza możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej lub poprzez bezprośredni kontakt telefoniczny z wybranym serwisem. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości w celu uzyskania wyceny urządzenia. Cena widoczna na stronie zawiera kompleksową wymianę ekranu Xiaomi Redmi. Nie naliczamy dodatkowych opłat.