Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi

Twój wyświetlacz w Xiaomi Redmi note został uszkodzony? Wymiana wyświetlacza pozwoli Ci nie tylko przywrócić urządzeniu atrakcyjny wygląd, ale również i funkcjonalność, której przecież tak bardzo potrzebujesz. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej!

Xiaomi – z czego wynika popularność tej marki?

Jeszcze kilka lat temu na rynku smartfonów wyróżniał się jedynie samsung i Apple. Pozostali producenci byli wyraźnie w tyle i zdecydowanie nie mogli dorównać tym dwóm światowym gigantom. Obecnie wygląda to całkowicie inaczej. Oczywiście bezapelacyjnie Apple oraz Samsung są jednymi z najpopularniejszych marek elektronicznych na całym świecie, jednak producenci smartfonów tacy jak na przykład Xiaomi – produkują urządzenia które swoim ciekawym designem oraz specyfikacją bardzo mocno zbliżają się do wspomnianych wcześniej flagowców. Xiaomi zbudowało swoją popularność w Polsce na stosunku ceny do jakości. Ich modele są wyraźniej tańsze od innych, topowych producentów, jednak cale nie odstają od nich swoją wydajnością i wyglądem. Wybierane są chętnie zarówno przez osoby prywatne jak i firmy, które stawiają na niezawodne i szybkie w działaniu telefony komórkowe do biznesu. Co ciekawe, popularność Xiaomi świadczy również o setkach pozytywnych opinii oraz recenzji, nawet tych wykonywanych przez osoby z branży elektronicznej.

Firma swoją siedzibę ma w Pekinie, a jej data założenia to rok 2010. Patrząc na to jak mocno ta marka rozwinęła się na przestrzeni ostatnich dwunastu lat, z pewnością warto obserwować jak wykorzysta swój potencjał i gdzie będzie się znajdować za kolejnych 5 czy 10 lat.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi

  Xiaomi Redmi note

  Jednym z najczęściej wybieranych modeli ze stajni Xiaomi jest Redmi Note. Wśród zalet jakie posiada to urządzenie wymienia się najczęściej znajduje się:

  • bardzo dobra, topowa specyfikacja
  • wspaniały wyświetlacz OLED
  • bardzo zadowalający czas pracy na baterii
  • gniazdo słuchawkowe jack, nad którego brakiem ubolewa większość użytkowników iphona.

  Tak jak każde inne urządzenia elektroniczne tak samo urządzenia produkowane przez Xiaomi ulegają awariom czy uszkodzeniom. Wśród awarii bardzo często chodzi o niedziałający ekran dotykowy czy problemy z mikrofonem bądź głośnikiem.

  Oprócz tego, tak samo jak w każdych innych telefonach tak i tutaj po kilku latach użytkowania warto wymienić baterie, tak aby przywrócić urządzeniu dawną świetność pod kątem wydajności czy długości pracy na baterii.

  Jednym z najczęstszych powodów dla których decydujemy się na skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu telefonów komórkowych – jest wymiana wyświetlacza.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi note

  W jakiej sytuacji może dojść do konieczności wymiany wyświetlacza? Niestety zarówno w przypadku Xiaomi jak i innych, topowych smartfonów – wyświetlacze nie są odporne na upadki. Szczególnie kiedy mówimy o upadku z większych wysokości na twarde podłoże takie jak beton, asfalt czy kostka brukowa. Bez odpowiedniego zabezpieczenia telefonu poprzez szkło ochronne czy etui, niemalże pewne jest że dojdzie do uszkodzenia wyświetlacza. Może pojawić się na nim tak zwany pajączek lub może zostać ono zbite doszczętnie.

  Wymiana ekranu Xiaomi Redmi koszt naprawy

  Rozbity ekran wpływa nie tylko na słaby wygląd i kwestie wizualne. Może on powodować problemy z działaniem panelu dotykowego, tym samym psuje to funkcjonalność całego urządzenia.

  Rozwiązaniem takiego problemu jest oczywiście wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi note. W naszym serwisie możesz liczyć na to, że jedynie części oryginalne zostaną wykorzystane do naprawy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczenie, która jest przygotowana na każdą ewentualność. Co więcej, dbamy o komfort naszych Klientów, więc oferujemy zgłoszenie do nas telefonu wysyłkowo, na przykład poprzez paczkomaty. Kolejną opcją jest oczywiście kurier, który może dostarczyć przesyłkę prosto pod Twoje drzwi. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, dzięki czemu możesz być pewien, że Twój telefon trafia w dobre ręce specjalistów, tym samym zyskujesz gwarancje zadowolenia! Naprawy telefonów to nasza specjalność. Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana szybki? Stawka ustalana jest indywidualnie a wstępną wycenę otrzymasz całkowicie za darmo! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a zlecenie wykonami w bardzo krótkim czasie. Wymiany szybki to nasza specjalność.