Wymiana wyświetlacza Samsung Note

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Samsung towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Pęknięta szybka może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Samsung dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Samsung Note

  Wymiana ekranu Samsung Galaxy Note

  W obecnych czasach życie bez smartfonów jest trudne do wyobrażenia. Urządzenia te są jednak delikatne i niezwykle podatne na różne uszkodzenia – szczególnie ekranu czy wyświetlacza. Dlatego, aby uchronić telefon w razie upadku czy przygniecenia czymś ciężkim, warto zaopatrzyć się w różne akcesoria – hartowane szkło lub odpowiednio dopasowane pokrowce. Jednakże nawet najlepsze produkty nie są w stanie zapewnić ciągłej ochrony, dlatego często dochodzi do sytuacji, w której użytkownicy stają przed wyborem – czy wymienić ekran, czy też kupić nowy telefon. W większości przypadków ta pierwsza opcja będzie bardziej opłacalna.

  Wymiana ekranu Samsung Galaxy Note – czy jest potrzebna?

  Do naszego serwisu najczęściej trafiają urządzenia uszkodzone przez upadek lub przygniecenie. Czasami wystarczy wymiana szybki, jeżeli sam panel dotykowy ekranu i wyświetlacz działają bez zarzutu. Zdarza się jednak, że konieczne jest wymienienie całego ekranu, choć na pierwszy rzut oka może się wydawać że uszkodzona została jedynie szybka. Po diagnozie jednak okazuje się, że urządzenie stwarza problemy z dotykiem, a na wyświetlanym obrazie obecne są plamy lub rozlanie – w takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest właśnie wymiana ekranu.

  Wymiana ekranu Samsung Galaxy Note w serwisie telefonów

  Warto rozważyć skorzystanie z usługi wymiany ekranu w profesjonalnej firmie zajmującej się serwisowaniem telefonów – niezależnie od tego, czy urządzenie zostało przygniecione i nastąpiło pęknięcie szybki, czy też upadło z mniejszej lub większej wysokości. Wymiana ekranu dokonana przez doświadczony punkt serwisowy gwarantuje, że model Samsung Galaxy Note będzie równie sprawny, jak przed uszkodzeniem.

  Wymiana ekranu Samsung Galaxy Note – ile trwa?

  Telefony to niezwykle delikatne urządzenia, dlatego też dokonanie nawet najprostszych napraw wymaga precyzyjnego działania i dokładności. Dlatego nasz serwis ściśle przestrzega koniecznych procedur – na początku rejestrujemy dane urządzenie w systemie, a następnie delikatnie demontujemy uszkodzony ekran i wymieniamy go na nowy. Po tym procesie przekazujemy telefon Samsung Galaxy Note na testy końcowe, aby potwierdzić, czy jest on w pełni sprawny. Staramy się, aby wymiana ekranu w telefonie przebiegała w jak najkrótszym czasie – często cały proces zajmie jedynie kilka godzin. Na pierwszym miejscu stawiamy jednak najwyższą jakość wykonanej usługi.

  Wymiana ekranu Samsung Galaxy Note – ile kosztuje?

  Zarówno czas wykonania usługi, jak i jej cenę możesz sprawdzić, kontaktując się z naszym serwisem lub wchodząc na naszą stronę internetową. Podany przez nas koszt oferuje kompleksową wymianę ekranu wraz z testami końcowymi, dzięki czemu masz pewność, że po naprawie urządzenie będzie w pełni sprawne.