Wymiana szybki Samsung A

Smartfony to dość delikatne urządzenia, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Awaria smartfona to dość duży problem w życiu codziennym, a o wypadek nietrudno. W każdej chwili telefon może wysunąć się z ręki lub kieszeni z dużej wysokości upaść na ziemię. Pęknięcie szybki lub uszkodzenie wyświetlacza to najczęstsza awaria.

Jak zabezpieczyć telefon Samsung Galaxy A przed zbiciem szybki?

Można dodatkowo zabezpieczyć smartfon przed uszkodzeniami, aby zmniejszyć ryzyko zbicia szybki. Jest kilka sposobów. Należy przede wszystkim nałożyć szkło ochronne, mocne etui i folię ochronną.

Dobrej jakości markowe artykuły zrobione pod konkretne modele telefonów mogą ochronić szybkę przed upadkiem i zbiciem. Szkło ochronne może ulec pęknięciu, ale wyświetlacz pozostanie sprawny.

 

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Samsung A

  Czy naprawa ekranu telefonu jest opłacalna?

  Naprawa telefonu nie będzie droga jeśli uszkodzeniu uległa wyłącznie szybka. Wymiana samej szybki nie będzie się wiązała z dużym kosztem. O wiele gorsza jest sytuacja kiedy wypadkowi uległ cały wyświetlacz i telefon przestał wyświetlać obrazy na ekranie prawidłowo. Wtedy telefon czeka wymiana wyświetlacza.

  Opłacalność naprawy i jej koszt są związane z modelem telefonu. Wymiana szybki będzie się opłacała we flagowych modelach i tych ze średniej półki, ponieważ cena naprawy i tak będzie sporo niższa niż koszt zakupu nowego urządzenia.

  W tańszych smartfonach wymiana szybki tez będzie opłacalna pod warunkiem, że urządzenie jest nowe i będzie służyło jeszcze przez dłuższy czas. W starszych i bardziej wysłużonych telefonach usługa wymiany szybki może się niestety już nie opłacać.

  Kiedy wymienić szybkę w smartfonie?

  Nawet niewinnie wyglądające na pozór pęknięcie może być przyczyną większych kłopotów. Jeżeli dotyk działa poprawnie, a wyświetlacz pokazuje zawartość ekranu bez zarzutu, to i tak każde, nawet małe stłuczenie powinno być naprawione.

  Nie jest to kwestia tylko estetyczna kiedy na ekranie jest widoczne pęknięcie, ale przede wszystkim może ono doprowadzić do groźniejszej awarii. Nie warto zatem zwlekać z naprawą telefonów w sytuacji kiedy szybka ulegnie stłuczeniu.

   

  Samodzielna wymiana zbitej szybki w smartfonie — czy warto?

  Niestety samodzielna naprawa zbitej szybki w telefonie, choć może wydawać się najtańszą opcją, to w praktyce może być zupełnie odwrotnie. Smartfony to nowoczesne urządzenia elektroniczne, które składają się z wielu drobnych elementów. Rozłożenie telefonu, jego naprawa i powrotne złożenie tak, aby poprawnie działał, to nie jest zadanie dla laików.

  Należy pamiętać, że modele telefonów się od siebie różnią i właściwie nie ma uniwersalnej metody naprawy telefonu. Zwracając uwagę na koszty, to nieodpowiednie samodzielne wymienienie szybki może skutkować awarią całego wyświetlacza i przysporzyć dodatkowych wydatków. Lepszym rozwiązaniem jest udanie się ze swoim smartfonem do serwisu smartfonów.

   

  Wymiana szybki Samsung A w serwisie

  Jedna z opcji może być oddanie telefonu do autoryzowanego serwisu samsung. Jednak rzadko, która gwarancja obejmuje uszkodzenia mechaniczne jak zbita w wyniku upadku szybka. W sytuacji kiedy na telefon nie ma gwarancji, to usługa naprawy w autoryzowanym serwisie będzie dużym kosztem. Drugą opcją jest zlecenie naprawy w profesjonalnym serwisie na przykład Pan Szybka

  Profesjonalny serwis telefonów komórkowych to gwarancja odpowiednio przeprowadzonej naprawy. Nasi technicy z przyjemnością wykonają wymianę wyświetlacza w twoim telefonie Samsung Galaxy A.

  Wykonując naprawę, dbamy, aby zachować wszystkie dane z telefonu — zdjęcia i kontakty

  Nowoczesne serwisy jak nasz posiadają odpowiedniej klasy narzędzia do naprawy, dzięki czemu usługa jest wykonywana w ekspresowym tempie, nawet bez wychodzenia z domu. Kurier przyjedzie po telefon do naprawy.

  Kontaktując się z naszym serwisem masz pewność profesjonalnego podejścia do klienta i skutecznej naprawy awarii.

  Posiadamy zespół specjalistów, który wszelkie naprawy i wymiany wykonuje według odpowiednich procedur producentów telefonów Xiaomi, Apple i Samsung, dzięki czemu masz pewność, że po naprawie telefon zachowa swoja funkcjonalność i jeszcze długo będzie służył.