Wymiana baterii Samsung Note

Czy mogę wymienić baterię w Samsung Galaxy Note 10?

Samsung pozwala użytkownikom telefonów na wymianę baterii na nową. Jak na razie niemożliwa jest wymiana baterii w tabletach Samsunga, jednakże baterie te charakteryzują się wysoką niezawodnością i posiadają dużą pojemność. Warto pamiętać, że baterie w telefonach mają mniejszą pojemność od tych wykorzystanych w tabletach, z uwagi na funkcjonalność telefonu, który powinien być lekki i kompaktowy.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii Samsung Note

  Czy warto wymieniać baterię w Samsung Note?

  Wymiana baterii to świetny sposób na przedłużenie użytkowania w przypadku niezawodnych modeli takich jak Samsung Galaxy Note 10. Baterie smartfonów nadają się do użytkowania przez ok. 2 lata, zanim zaczną tracić swoje właściwości. Po tym czasie pojawiają się problemy z ładowaniem. Starsza bateria może także spowalniać działanie urządzenia, a nawet powodować, że smartfon nagle wyłączy się.

  Po czym poznam, że Galaxy Note 10 posiada coraz słabszą baterię?

  Zwróć uwagę na następujące sytuacje, świadczące, że zbliża się wymiana baterii Samsung Note:

  • Bateria szybko się wyczerpuje.
  • Samsung nie ładuje się po podłączeniu ładowarki.
  • Ładowarka wypada z gniazda w Samsung Note.
  • Telefon uruchamia się ponownie bez Twojej interwencji.
  • Obserwujesz przegrzewanie się baterii.

  Co jest korzystniejsze: wymiana baterii Samsung Note czy zakup nowego telefonu?

  Większość lokalnych serwisów jest w stanie dość szybko wymienić baterię, nawet w ciągu jednego dnia, o ile posiadają baterię Samsung Galaxy Note 10 na stanie. W serwisie Pan Szybka wymiana baterii może zamknąć się nawet w 60 minutach!

  Wymiana baterii w Samsung Note jest więc szybsza i tańsza niż zakup nowego telefonu.

  Ile kosztuje wymiana baterii Samsung Galaxy Note 10?

  Koszty wymiany baterii w serwisie mogą się znacznie różnić, ale zwykle oscylują wokół 400 zł. Być może będziesz zmuszony zadzwonić do kilku miejsc, by sprawdzić koszt i czas naprawy.

  W naszym serwisie dokładny koszt usługi wymiany baterii Samsung Galaxy Note 10 podajemy na stronie internetowej. W większości przypadków okazuje się, że usługa jest wyceniana korzystniej niż u konkurencji.

  Czy stracę wszelkie dane z telefonu, jeśli zlecę usługę wymiany baterii w Samsung Galaxy Note 10?

  Możesz być pewny, że nie stracisz danych z telefonu podczas wymiany baterii. Niezależnie, czy bateria w Twoim telefonie jest wymienialna czy nie, wystarczy, że telefon zostanie wyłączony przyciskiem „Power” przed przystąpienie do demontażu. Co więcej, nie powinien być potrzebny także reset telefonu.

  Warto wiedzieć, że korzystając z usług profesjonalnego serwisu, możesz zlecić wymianę baterii w niemal każdego rodzaju telefonie, nawet wtedy, gdy producent zapewnia, że jest ona zamontowana na stałe.

  Dlaczego bateria w moim Samsung Note tak szybko się wyczerpuje?

  Bateria w Samsung Galaxy Note 10 może szybciej wyczerpywać się z różnych powodów. Jednak do najczęstszych należy:

  • Zbyt wiele powiadomień i alertów.
  • Zbyt wiele aplikacji korzystających z usługi lokalizacji.
  • Zbyt wiele aplikacji uruchomionych w tle.
  • Zbyt duża jasność wyświetlacza.
  • Wyświetlacz zbyt długo pozostaje włączony przed automatycznym wygaśnięciem.
  • System operacyjny telefonu nie jest aktualny.
  • Telefon i bateria są poddawane ekstremalnym temperaturom.
  • Cykl życia baterii powoli dobiega końca.

  Ile czasu zajmuje wymiana baterii w salonie Pan Szybka?

  Jak wspomnieliśmy, dla klienta salonu stacjonarnego prosta naprawa zostanie wykonana nawet w 1 godzinę. Aby przyśpieszyć serwis, umów się poprzez stronę internetową. W takiej sytuacji masz pewność, że nie rozstaniesz się ze swoim smartfonem i dodatkowo otrzymasz darmową konsultację.

  Wymiana baterii jest możliwa także bez wychodzenia z domu. Nasz salon zapewnia bezpłatnego kuriera i wysyłkę zwrotną nawet w 1 dzień. Według naszych standardów czas naprawy nie powinien przekroczyć 3 dni.

  Nasz serwis przeprowadza naprawy telefonów także po zalaniu, pęknięciu szybki i gdy występują innego rodzaju uszkodzenia. Różne marki smartfonów naprawiamy przy użyciu oryginalnych części. W każdym przypadku problemów z telefonem zachęcamy do kontaktu przez stronę internetową, umówienia wizyty i skorzystania z usług naszego serwisu.