Wymiana baterii Samsung Note

Uszkodzona bateria w telefonie Samsung serii Note nie tylko utrudnia codzienne korzystanie z urządzenia, ale może pozbawić nas możliwości kontaktu w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego, jeśli zauważysz, że akumulator w Twoim smartfonie nie działa tak, jak powinien, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem, który wykona dla Ciebie wymianę baterii na nową.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana baterii Samsung Note

  Samsung Galaxy Note – wymiana baterii

  Bardzo wielu użytkowników telefonów ładuje je co najmniej raz dziennie, a niejednokrotnie wręcz w każdej możliwej chwili – aby urządzenie miało, choć kilkanaście procent więcej baterii. Pomimo zapewnień producentów o niezawodności baterii warto pamiętać, że każda prędzej czy później może się zepsuć, a jej żywotność jest ograniczona. Dlatego, jeżeli zauważysz, że nawet podczas umiarkowanego użytkowania bateria w Twoim telefonie Samsung Galaxy Note szybko się rozładowuje, pora zastanowić się nad jej wymianą. Przyczyną problemów może być jednak między innymi uszkodzone złącze ładowania, dlatego warto przed decyzją w pełni zdiagnozować urządzenie. Nasze usługi obejmują kompleksowe sprawdzenie telefonu i wycenienie kosztów napraw, a w przypadku problemów jedynie z baterią – otrzymasz nową baterię oraz jej serwisowe wymienienie w telefonie Samsung Galaxy Note.

  Samsung Galaxy Note – ile trwa wymiana baterii?

  Każda, nawet najprostsza naprawa telefonu komórkowego musi być wykonana z precyzją i dokładnością, ze względu na delikatne wnętrza urządzeń. Szybką wymianę baterii dodatkowo komplikuje fakt jej przytwierdzenia do korpusu specjalnym klejem. Każdy proces serwisowego wymienienia baterii w naszej firmie rozpoczyna się zarejestrowaniem telefonu Samsung Galaxy Note, a następnie demontażem starej baterii i zastąpieniu jej nową. Na końcu wykonujemy kompleksowe testy końcowe urządzenia, a później odsyłamy je z powrotem do Klienta. Zależy nam na maksymalnym skróceniu czasu potrzebnego na wymianę baterii, jednak przede wszystkim dbamy o najwyższą jakość wykonywanej usługi.

  Samsung Galaxy Note – koszt wymiany baterii

  Za cenę wymiany baterii, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej, otrzymasz nową, oryginalną baterię oraz najwyższej jakości usługę wymienienia baterii. Po wykonaniu usługi kompleksowo sprawdzamy urządzenie, a następnie pakujemy i starannie je zabezpieczamy przed wysyłką. Paczka zostanie dostarczona na wskazany przez Ciebie adres przez firmę kurierką. Co więcej, otrzymujesz gwarancję na serwisową wymianę baterii.

  Samsung Galaxy Note – dlaczego warto wymienić baterię w serwisie telefonów?

  W modelach Samsung Galaxy Note baterie bardzo często są przymocowane specjalnym klejem do konstrukcji telefonu. Z tego względu łatwo o uszkodzenie urządzenia w przypadku nieumiejętnych prób wymiany, a uszkodzenie baterii może spowodować jej samozapłon. Dlatego tak ważne jest, by przekazać telefon Samsung Galaxy Note profesjonalnej firmie serwisowej z bogatym doświadczeniem. Dzięki temu możesz być spokojny, że wymienienie baterii w Twoim telefonie zostanie wykonane w profesjonalny sposób, z wykorzystaniem części oryginalnych