Wymiana baterii Apple

Uszkodzona bateria w telefonie, tablecie lub zegarku Apple nie tylko utrudnia codzienne korzystanie z urządzenia, ale może pozbawić nas możliwości kontaktu w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego, jeśli zauważysz, że akumulator w Twoim telefonie, tablecie lub zegarku Apple nie działa tak, jak powinien, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem, który wykona dla Ciebie wymianę baterii w urządzeniu Apple na nową.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana baterii Apple

  Wymiana baterii w urządzeniach iPad, iWatch i iPhone

  Jak często zdarza Ci się ładować baterię w Twoim telefonie, tablecie lub zegarku Apple? Czy wytrzymuje ona bez problemu cały dzień? Okazuje się, że zdecydowana większość właścicieli nowoczesnych urządzeń zmuszona jest, by ładować je przynajmniej raz dziennie. Bardzo często zdarza się, że w każdej wolnej chwili telefon musi zostać podłączony do ładowania tylko po to, aby zyskać kilka dodatkowych procent baterii. I choć producenci zapewniają, że nowoczesne baterie nie będą się przez to psuły, powinniśmy pamiętać, że przecież każda bateria ma ograniczoną żywotność. Jeśli podczas użytkowania telefonu, tabletu lub zegarka zauważymy, że bateria rozładowuje się znacznie szybciej to czas, aby rozważyć wymianę baterii w Apple na nową. Decydując się na zakup naszej usługi, otrzymasz nową baterię oraz usługę serwisowej wymianę baterii w telefonie, tablecie lub zegarku Apple.

  Ile trwa wymiana baterii w urządzeniach Apple?

  Warto pamiętać o tym, że wszystkie naprawy telefonów komórkowych, nawet tak proste jak wymiana baterii w Apple powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Wnętrza telefonów są bardzo delikatne, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest bardzo duża precyzja. Większość baterii w telefonach Apple jest przyklejana specjalnym klejem do korpusu, co utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii w telefonach Apple rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Demontujemy starą baterię w telefonie Apple i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Dbamy o to, by czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość wykonania usługi. Decydując się na skorzystanie z naszego serwisu masz pewność, że wymiana baterii Apple przebiegnie sprawnie i pomyślnie.

  Ile kosztuje wymiana baterii w zegarkach, telefonach i tabletach Apple?

  Decydując się na zakup wymiany baterii w telefonie Apple przez naszą stronę internetową w podanej cenie otrzymasz nową baterię oraz serwisową usługę wymiany baterii w telefonie Apple. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas sprawdzany, bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany przed wysyłką. Tak przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją do domu, miejsca pracy lub pod inny, dowolnie wskazany przez Ciebie adres. Na wymianę baterii w Apple otrzymasz od nas gwarancję.

  Dlaczego wymianę baterii Apple warto wykonywać w serwisie?

  Stosowane w urządzeniach Apple baterie bardzo często są wklejane w konstrukcje telefonu, przez co nieumiejętne wykonanie wymiany mogłoby spowodować przerwanie jej powierzchni. Uszkodzona bateria Apple może nawet ulec samozapłonowi. Jeśli chcesz przekazać swój telefon Apple do naprawy, to pamiętaj, że naprawa powinna zostać wykonana przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Przekazując telefon do profesjonalnego serwisu telefonów komórkowych, masz pewność, że wymiana baterii Apple zostanie wykonana w sposób prawidłowy.