Wymiana baterii Apple

Wymiana baterii apple

Twój iPhone wyraźnie spowolnił swoje działanie? Czas pracy na baterii zdecydowanie zmalał? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się dlaczego warto wymienić baterię iphone’a.

Dlaczego iPhony są tak chętnie wybierane?

Apple jest bezapelacyjnie najpopularniejszą firmą elektroniczną na całym świecie. Tym samym każde urządzenie, które opuszcza fabrykę z logiem nadgryzionego jabłka jest rozchwytywane i rozpoznawalne na całym globie. Zachwyca nas design oraz indywidualny system operacyjny, który przez wielu uważany jest za minimalistyczny i bardzo intuicyjny. Przez wiele lat to właśnie Apple wyznaczało trendy, a inni producenci zawsze byli o kilka kroków za ogromnym przedsiębiorstwem z Cupertino. Wydajność tych urządzeń stoi na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą między innymi testy wydajnościowe w których niejednokrotnie przodują. Na popularność iPhonów oraz całej firmy Apple składa się również ich promocja przez osoby popularne. Miedzy innymi poprzez ceny swoich urządzeń, Apple zbudował wokół swoich produktów aurę luksusu i prestiżu, tym samym chętnie korzystają z nich artyści, piosenkarze czy aktorzy. Napędza to promocje i marketing, a jednocześnie sprawia, że ogromna część społeczeństwa też chciałaby takie urządzenie posiadać i stawia sobie to za cel.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii Apple

  Czy iPhony się psują? I jak długo są żywotne ich baterie?

  Mimo tego, że iPhony określone są mianem najwyższej półki pod kątem jakości wykonania, nie znaczy to oczywiście, ze się nie psują. Tak jak każde urządzenia elektroniczne, one również ulegają awariom oraz uszkodzeniom. Pod kątem awarii mówimy tutaj na przykład o niedziałającym panelu dotykowym, mikrofonie czy głośniku. Z kolei wśród uszkodzeń mechanicznych, najczęściej odwiedzamy serwis ze względu na zbity ekran bądź tylną obudowę. Oprócz tego, że funkcjonalność rozbitego telefonu zdecydowanie maleje to z pewnością nie prezentuje się on dobrze pod kątem wizualnym, tym samym wiele osób decyduje się na wymianę szybki czy wspomnianej obudowy.

  Jedną z najpopularniejszych usług, na jakie decydują się Klienci oddając swojego iPhone do naprawy – jest wymiana baterii.

  Wymiana baterii iphone

  Sprawdzeniem żywotności baterii w iPhone jest weryfikacja jaką kondycję baterii ona posiada. Wystarczy wejść w tym celu do ustawień telefonu i przejść do sekcji związanej z baterią. Szacuje się, że poniżej 85 % zaczniemy już odczuwać pierwsze oznaki tego, że nasza bateria nadaje się do wymiany. Podstawowym czynnikiem który na to wskazuje jest oczywiście szybkie rozładowywanie się urządzenia. Tym samym znacznie częściej będziemy uzależnieni od energii elektrycznej i od dostępności gniazdek. Oprócz krótszego czasu pracy na baterii możemy również zaobserwować spadek wydajności samego urządzenia. Mówiąc jednym słowem, im gorsza jest kondycja naszej baterii tym wolniej telefon będzie działać.

  Wymiana baterii w urządzeniach marki Apple

  Jeżeli Twój iPhone posiada podobne objawy, opłacalnym rozwiązaniem będzie wymiana baterii, za którą zapłacimy zdecydowanie mniej niż gdybyśmy zdecydowali się na wymianę urządzenia na nowe. Na wymianę baterii w iPhone możesz zdecydować się niezależenie od modelu iPhone, może być to zarówno iPhone XS, iPhone X jak i każdy inny model. Czas naprawy najczęściej nie przekracza kilku dni roboczych, a w większości przypadków naprawa wykonywana jest tego samego dnia. Po zamontowaniu nowej baterii Twój telefon odzyska dawną sprawność. Będziesz mógł liczyć na zdecydowanie dłuższą pracę bez potrzeby lądowania, z pewnością zaobserwujesz również poprawę pod kątem wydajności urządzenia. Po wykonanej usłudze wymiany baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe, aby mieć pewność, że usługa została wykonana w sposób prawidłowy. Nie zwlekaj, zadbaj o swój telefon już dziś! Wymiana baterii będzie najbardziej opłacalnym rozwiązaniem, z którego z pewnością będziesz zadowolony. W naszym serwisie Pan Szybka naprawę wykonujemy profesjonalnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy w jaki sposób poradzić sobie z każdą usterką telefonu. Tym samym zyskujesz pewność i gwarancje tego, że Twój smartfon znajduje się w odpowiednich rękach!