serwis panszybka gdansk

Serwis telefonów Gdańsk kolejną częścią rozwoju serwisu Pan Szybka

Naprawy smartfonów z dnia na dzień stają się wyzwaniem dla naszej firmy. Oprócz dwóch punktów serwisowych w Krakowie i Warszawie poszliśmy o krok dalej, otwierając serwis telefonów w Gdańsku. Nasze działania podyktowane były potrzebami profesjonalnego serwisu zajmującego się refabrykacją ekranów. Umożliwiamy w ten sposób naszym klientom korzystanie z nieco tańszych usług, które mimo wszystko przerażają wielu klientów.

 

Serwis telefonów Gdańsk – otwieramy się na nowe wyzwania

Uszkodzenia smartfonów to nasza codzienna praca. Nie ma dnia, abyśmy nie szukali rozwiązań, które mogą pomóc naszym klientom w usprawnieniu obsługi. Jednym z takich udogodnieniem była decyzja o otwarciu serwisu telefonów w Gdańsku. Zdajemy sobie sprawę, że to nowe miasto i nowe wyzwania, które czekają na naszą ekipę. Do serwisu telefonów komórkowych przychodzą różni klienci z różnymi sprawami: często są one błahe, ale nie możemy lekceważyć żadnego przypadku. Jednym z takich wyzwań są klienci, którzy oczekują od nas ekspresowych usług napraw. Staramy się działać jak możemy, tym bardziej kiedy słyszy, że klient jest przejazdem w Gdańsku (na wakacjach), a jego telefon uległ awarii. Tutaj nie ma znaczenia, czy pękła mu szybka, uszkodził wyświetlacz lub zalał/zabrudził swój telefon (korzystając z uroków gdańskich plaż).

Uwierzcie nam, że mieszkańcy Gdańska przychodzą do nas z podobnymi problemami oczekując ekspresowej usługi. Kiedy otwieraliśmy serwis telefonów Gdańsk spodziewaliśmy się takich próśb, ale nie zakładaliśmy, że będą odwiedzać nas turyści/osoby zażywające wypoczynku na swoich urlopach. Przyjmując telefon klienta staramy się, aby każdy klient finalnie wyszedł od nas w pełni zadowolony. Zdarzają się nam jednak klienci, których historie są lepsze niż w serialu „Lombard – życie pod zastaw”. Nie każda sprawa jest idealna i nie zawsze możemy ją załatwić w trybie ekspresowym, ale mimo wszystko wyzwanie walcząc o dobro naszych klientów.

Pan Szybka zaprasza do swoich serwisów Warszawa, Kraków i Gdańsk

 

Wiele urządzeń, które przyjmujemy do naprawy są po zalaniach

Będąc w Gdańsku nie ma się co dziwić, w końcu w Gdańsku wody nie brakuje. Co najciekawsze – telefony jakie przyjmujemy w znaczącej większości posiadają certyfikaty/normy IP. Ku naszemu zdziwieniu woda mimo wszystko przedostaje się do środka urządzenia uszkadzając elektronikę. W takich sytuacjach należy bardzo szybko działać. Przede wszystkim nie włączajmy smartfona. Starajmy się osuszyć telefon i jak najszybciej zanieść zalane urządzenie do serwisu telefonów Gdańsk – Pan Szybka. Nasi technicy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, urządzeń oraz środków czystości spróbują uratować telefon i dane, które niekiedy są na wagę złota!

Serwis telefonów Gdańsk – wysyłkowa obsługa serwisowa

Oprócz naszego punktu stacjonarnego często otrzymujemy zgłoszenia z naszej strony. Klienci chętnie przesyłają do nas telefony poprzez obsługę wysyłkową (kurier door to door) licząc, że ich urządzenie zostaną równie szybko naprawione. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz – naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Mając 3 punkty serwisowe w całej Polsce mamy możliwości przerzucania sobie napraw do punktów, które mają nieco mniej pracy. Wiąże się to oczywiście z zarządzeniem całą logistyką między naszymi punktami, ale wiemy, że czas i dobrze wykonana usługa zaowocują w przyszłości.

Opcja zgłoszeń telefonów do naprawy poprzez naszą stronę jest bardzo popularna. W dzisiejszych czasach zwracamy uwagę na takie rozwiązania, ponieważ przy ogłoszonym stanie epidemii wysyłki urządzeń naszych klientów do serwisu Pan Szybka stały się jeszcze bardziej popularne. W okresie nałożonych obostrzeń Covidowych ograniczenie kontaktów ludzkich do minimum jest wręcz wskazane. Nasz serwis telefonów Gdańsk jest przygotowany na takie działania bez względu na sytuację rynkową.

Pan Szybka zaprasza

 

Serwis telefonów Gdańsk – wymiana szybki metodą kriogeniczną

Większość osób z pewnością słyszała o takich metodach naprawy. Jest to bardzo skuteczna metoda rozdzielenia szybki od wyświetlacza. Polega ona głównie na schłodzeniu wyświetlacza do temperatury -180C (po wcześniejszym rozłożeniu urządzenia na części pierwsze) umożliwiając oddzielenie szybki od ekranu. Schłodzenie modułu wyświetlacza osłabia klej pod szybką dając możliwość zdjęcie z telefonu uszkodzonej mechanicznej szybki. Korzystanie z separacji kriogenicznej zmniejszamy ryzyko uszkodzenia sprawnego ekranu do minimum oszczędzając tym samym pieniądze klienta.

Kolejne działa to już nałożenie nowego kleju OCA (przy pomocy laminacji) w celu nałożenia nowej szybki i zakończenia naprawy. Nasza firma korzysta również z urządzeń, które pozwalają nam spokojnie założyć nową szybkę na stary wyświetlacz bez ryzyka zabrudzenia ekranu kurzem lub innymi paprochami. Wykorzystujemy do tego komory laminacyjne (bezpyłowe pomieszczenia) dbając przy tym o końcową jakość. Wyróżnia to nasz serwis na tle innych serwisów telefonów w Gdańsku. Skomplikowane narzędzia, urządzenia wymagają miejsca oraz środków, które w naszym przypadku finalnie mają zwiększyć zadowolenie klientów. Reszta działania to już tylko formalność polegająca na połączeniu wyświetlacza z szybką bez najmniejszych skaz i bąbelków. Po spasowaniu i dokładnym połączeniu całego modułu z szybką możemy spokojnie złożyć telefon do pierwotnego stanu przekazując tym samym dobre nowiny właścicielowi urządzenia.

Zapraszamy do naszego serwisu w Gdańsku.