serwis apple watch

Serwis Apple Watch Series 5

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego smartwatcha Apple Watch Series 5? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę oraz naprawimy inne usterki w twoim smartwatchu.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Apple Watch Series 5?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie jednego wyniku

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Apple Watch Series 5

  Specyfikacja Apple Watch 5

  Apple Watch Series 5 to smartwatch zaprezentowany na konferencji Apple w 2019 roku wraz z modelami telefonów IPhone serii jedenastej. Design zegarka nie różni się od modelu z poprzedniego roku, co tylko potwierdza regułę, że firma Apple skupia się przede wszystkim na rozwoju swoich urządzeń pod względem wydajności oraz funkcjonalności. Apple Watch 5 został wyposażony w wyświetlacz OLED Retina, który nigdy nie gaśnie. Wszystko to za sprawą technologii always on display, która odświeża obraz w częstotliwości 1Hz, a co za tym idzie - wydłuża czas pracy smartwatcha. Za wydajność zegarka odpowiada procesor S5 oraz system operacyjny WatchOS, natomiast wbudowana pamięć wynosi 32gb.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 5. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 5?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 5? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.